Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásolja a társkeresési szokásodat, ha vidéki kistelepülésen, falun élsz?

Figyelt kérdés
A társkereső oldalakon lévő tagok nagyjából 80 százaléka Budapest és az Agglomeráció településeiről kerül ki. Na de mit tehet az, aki mondjuk olyan helyen él, ahol kevés a lehetőség? (Én most pl elhatároztam, hogy szeptemberben elmegyek kezdő salsa tanfolyamra, hogy végre kimozduljak. Szerencsére nem olyan messze lesz).

2020. aug. 22. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Salsa tanfolyamokon már 80% férfi van. A sok kiéhezett kan egymással táncol latin forró táncot. Ez egyszerre szatirikus, ironikus és b*zi életkép is.
2020. aug. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es, én nem ezt tapasztaltam. Pár éve jártam salsára és alig voltunk férfiak. A lányok egymással táncoltak. Főiskolában társastáncon szintén a lányok voltak többen.
2020. aug. 22. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Én vidéki vagyok, de a legközelebbi nagyobb városba jártam dolgozni, ahol szintén rengeteg ember dolgozott. Ott könnyen lehetett ismerkedni.
2020. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as én meg olyan helyen dolgozom, ahol lakatosok, hegesztők vannak, szóval ismerkedni ott a vasakkal és a gépészeti kötésekkel lehet. Társkeresőn próbálkozom, de ott alig vannak a lakóhelyemhez közeli hölgyek.
2020. aug. 22. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Így tényleg nehezebb. Szerintem akár itt is lehet ismerkedni. A távolság miatt tényldg nem könnyű. Nagy szerencse kell ahhoz, hogy a közeledben találj párt. De nem lehetetlen.
2020. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt szinte esélytelen, itt is a nagyvárosokban élők vannak, én pl Kaposvári pasi vagyok, de szinte még nem is beszéltem még Kaposvári csajjal itt

A társkeresőn beírod a települést, legalább a közelieket dobja be.

2020. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!