Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Duci, telt lányok! Visszafogot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci, telt lányok! Visszafogott és vékony férfiakról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Duci, telt lányokat kedvelem de nem találtam eddig olyat akinek a személye is megfogott volna.

Sokra értékelem a műveltséget és a szerény jelmezt. De ezzel túl magasra tettem a lécet?

Ha alkatra magasabb, teltebb már egy kicsit legalább eleve felfigyelekrá de sokszor csalódom a mikor beszélgetek velük. De lehet nekik vagyok túl szerény vagy vékony.


Mi a véleményetek?



2020. aug. 15. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Mi van, azt hitted, hogy valami kívánság műsorban vagy? Nekem meg Henry Cavill nem akar össze jönni sehogy sem. :D
2020. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Sokra értékeled a műveltséget, de azért van pár elírás a szövegedben. Hát, ez így nehéz menet lesz...
2020. aug. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi van kissrác már leadtad az igényeidet (insta modellek) csak hogy legyen már valaki? A dagi csajoknak sem jó a átlag srác.
2020. aug. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

"A duci lányokat kedvelem. A műveltséggel és a szerénységgel túlságosan magasra helyeztem a lécet?"


Csak nekem olyan, mintha lehülyézted volna a moletteket? :D

2020. aug. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet abba vmi amit mondd. De miért van ez így?
2020. aug. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

"Csak nekem olyan, mintha lehülyézted volna a moletteket? :D"

Nem az értelmi képességükkel van gond, hanem az intelligenciájukkal! Full kretén az összes!

2020. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell parázni csak egyszerűen nyugodtan mert nekem sok olyan ismerősöm van, hogy a férfi vékony a hölgy meg kétszer akkora és boldogok. Nem tudom miért de a duci hölgyeket nem láttam még duci férfivel valahogy ismerőseim körében inkább a vékony férfit nézik meg.
2020. aug. 16. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!