Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Szerintetek ha még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Szerintetek ha még nem volt barátnőm 27 évesen, lehet még valaha szerelmes belém egy lány úgy, mint ebben a Green Day klipben a szép lány a srácba? Link:

2020. aug. 12. 19:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
16 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Soha nem lesz barátnőd, ha az életed abból áll, hogy fél óránként megkérdezed, hogy "nők, mikor lesz nőm?".
2020. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%

Istenem, de imádom a Green Day-t. (Mondjuk a többség pont nem így képzeli el a kapcsolatát.)

Egyébként persze, lehetséges.

22/L

2020. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Miért nem mész el máshova sírni te b4lf4sz? Unalmas már a nyávogásod.
2020. aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A szövegét is tudod mit énekelnek? A Green Day dallamvilága jó, de átlagban drogosokról, szakításról énekelnek, ez a dal sem egy vidám dal, nem a lányról és a fiúról szól!


Régen én is úgy sportoltam, hogy ez ment! Speciel nekem ez volt a kedvencem a Boulwared of broken dream!


Tudod milyen jó volt így futni! Ahogy a zene ereje vitt előre, ahogy érezted az erőt a dalban azt a ritmust ahogy a zene áthatja az egész mozgásod és nem érezted azt hogy vánszorogsz, hanem a zene vitt előre! Ahogy a fuvallat hűtötte az arcom és közbe élveztem hogy futhatok, nem gondoltam arra hogy már a 10-ik körömnél tartok! Vagy amikor hajnalba mentem suliba sötétbe gyalogoltam a csöndes városon és a Green Day vigyázta minden léptem és segített felébredni!


Bár ennek a számnak is a szövege nem túl vidám, a Green Day érdekesen oldotta meg a vidám hangzást és a szomorú dalszöveg találkozását. Ma már csak sétálok egyedül körbe körbe és eszembe jut ez a szám, de ma már nem ezt szoktam játszani! :)


Szóval szerintem ne így akarj csajt! Mert ennek a csajnak a barátja elment katonának, de amúgy az apukájáról szól többnyire.


Úgy akarj barátnőt, hogy egymás mellett vagytok. És miért ne lehetne barátnőd? Hiszen fiatal vagy!

Bármikor lehet! Nem kőbe vésett dolog, hogy ha már az ember x éves akkor nem. Csak tudni kell jól kezdeményezni.


De szerintem ez a szám jobb, ez is ment régen:


Simple Plan: This song saved my life! Ezt sokat hallgattam mikor beteg voltam! LÉNYEGE:Hogy attól lesz jó egy kapcsolat ha rájössz, hogy önamgad vagy a kapcsolatban és akkor a kapcsolat mellet a családi kapcsolataid is rendeződnek! De önmagában is attól függetlenül, hogy van az embernek kapcsolata vagy sincs! KEzs el jól érezni magad és társul majd hozzád egy teljes egész társ is! Ez a lényeg! Önmagadnak kell lenni, nem hasonlítgatni, hogy így szerethet majd téged egy barátnő, mint ahogy ebbe a Green Day számba?


Folytatom a számokban való levezetést a barátnőig. :)


Jimmy Eat World: The Middle


Vicces a bácsi neve, de nem fogja felfalni az egész világot, de valószínűleg útjaik során több nemzetiség kajáját ízlelte már, és így lett az együttes neve. Tippem szerint.


Pl. ez a dal segített át az egyik vizsgámon, mikor még közel se voltam a vizsgához, és el voltam akadva és csörlőztem!


Szóval fordítsd le a számot, hogy mit tanácsol Jimmy bácsi, mondjuk egy lánynak tanácsolja, de a lényegen nem változtat! Ne add fel! Lényege ez!


Csak vezesd a saját labdádat! :D És megtalálod!



De ha csajt akarsz akkor inkább így hehe:

2020. aug. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

*mellett

* kezd el

2020. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatom után pont javítva!
2020. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*önmagad
2020. aug. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A typo-kért elnézést.
2020. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szóval ha barátnőt akarsz akkor én inkább a Jimmy bácsi számát ajánlom! Jobb mint a Green Day és a Simple Plan!
2020. aug. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Sose lesz baratnőd. Ugorj le egy hídról ha ezt nem tudod elfogadni!
2020. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!