Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sportoló nők, sportoló férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportoló nők, sportoló férfit keresnek párnak?

Figyelt kérdés
Sport típusa válogatja? Pl. edzőtermi fitnesses nők gyúrós pasit akarnak, de mondjuk profi sportoló nő, mondjuk futó, úszó, stb. már nem feltétlenül sportoló párt keres?

2020. aug. 6. 23:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

9: leírtad a sógorom 😂😂😂

(7 vagyok)

2020. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%
9: nem a 6-7-es válaszoló vagyok, hanem a 3-as, én crossfitezek, több maratont is lefutottam már, illetve 22 éves koromig úszóként versenyeztem, de az edzéseken kívül rohadt körülményes és lusta voltam mindig is, főleg ha nem edzőcuccban, hanem rendes ruhában, sminkben kellett megizzadnom, arra allergiás vagyok. Meg azokon a napokon, mikor pisilni leülni is fáj az izomláztól a wc-re.
2020. aug. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%
12-es Crossfit pacsi! :)
2020. aug. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%

#9 ennek az is lehet az oka, hogy tömegelési szakaszban nem nagyon kardiózhatnak a testépítő élsportolók legjobb tudomásom szerint. Illetve szerintem nekik elég sok terhelést kap a térd, nem jó az, ha ennyi stressznek teszed ki.

De természetesen az is, hogy első sorban egy esztétikai sportról van szó.

2020. aug. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%
13: jupí, egy rokonlélek :)))
2020. aug. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

# 14


Ebben lehet valami. Csak olyan rossz amikor egy olyan 1 órás kis könnyed hegyi túrát sem akar amit abszolút antisportemberek is végigcsinálnak. :D

2020. aug. 7. 00:11
 17/20 anonim ***** válasza:
61%

Igen legyen kicsit sportos,adjon magara. Nem szulseges h kigyurt legyen,de se kover e nyamnyila.

Heti 1v 2 szer jarjon le edzeni.Es ott ne csak a telojat nyomogassa. Ha olyan párom van aki nem.sportol elfogadom de ha sportol annak jobban örülök.

2020. aug. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
13%
Nem feltétlenül, elég, ha jól néz ki. Amúgy a "sportoló nő" általában azt jelenti, hogy van otthon egy bontatlan Béres Alexandra DVD-je, tisztelet a kivételnek.
2020. aug. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

Saját példám alapján nem.


Én lőni járok, hobbi szinten, de nem vagyok ilyen gyúrós - futós - szörfözős - ... sportember. Ez a kis idomtalan testemen is látszik. 10-ből 6 csajom mégis sportos, sőt sportoló volt.


És ÉN, azt látom, hogy a legtöbb fullos sportolócsaj nem csóró sportolókkal kezd, hanem aki meg tudja fizetni, hogy fullos csaja legyen.

2020. aug. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
18: azt leszámítva, hogy én pl nehezebbel guggolok, mint a kis segged, de semmi gond
2020. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!