Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sportoló nők, sportoló férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportoló nők, sportoló férfit keresnek párnak?

Figyelt kérdés
Sport típusa válogatja? Pl. edzőtermi fitnesses nők gyúrós pasit akarnak, de mondjuk profi sportoló nő, mondjuk futó, úszó, stb. már nem feltétlenül sportoló párt keres?

2020. aug. 6. 23:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Igen, szinte 90% hogy sportolót választja.

Típus mindegy

2020. aug. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

# 1


Te is nő vagy? Mit sportolsz?

2020. aug. 6. 23:16
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Jobban preferálom, igen. Nem csak azért, mert esztétikusabbnak tartom.

Egyrészt nincs túl sok szabadidőm, az estéim többségde edzéssel telik és mivel a párom is sportol, ez így egy tök jó közös program is.

Másrészt nem hisztizik, hogy csinálom és nem bagatellizálja el, hogy "mit számít kihagyni most az egyszer" meg társai.


Nem sok megértést tanúsítottak még felém a nem sportoló férfiak...

2020. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

Igen, mindenképpen a sportoló pár előnyben. Egyszerűen ők megértik, miért szeretem annyira a mozgást és nem lesz vitaforrás

Sajnos ráfáztam nem sportoló férfival, elején hangoztatta, hogy neki nem baj, aztán csak elkezdte zavarni, hogy nagyobb a bicepszem meg a hátam, mint neki.

30n

2020. aug. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

# 4


De akkor gondolom az sem mindegy neked hogy mit sportolna a férfi ugye? Pl. ha ő mondjuk nem edzőteremben eddz hanem mondjuk terepfutó, gondolom zavarna. Mert azok fizikailag brutálisan edzettek de kinézetre még teljesen gizdák is lehetnek akár.

2020. aug. 6. 23:43
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha eddig nem sportolt az nem gond, de mutasson hajlandóságot rá. Nekem fontos az életemben a futás, a futóversenyek, teljesítménytúrák, a hegymászás, ami sokszor egy egész hétvégés program, mert el kell utazni Magyarországról hozzá. Nagy kár lenne, ha párommal nem tudnék osztozni ezeken az élményeken.
2020. aug. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem, abszolút nem, sőt! Nekem volt terepfutó párom, jómagam pedig erőemelek. Nekem az a fontos, hogy szeresse, amit csinál és tisztelje, amit én. Egymás versenyeire jártunk, mindig támogattuk egymást, ebből a szempontból erős volt a kapcsolat. Azért mentünk szét, mert idővel kiütköztek az együttlakás közben áthidalhatatlan különbségek.
2020. aug. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

6-os,olyan jó olvasni az ilyeneket. Amikor azzal az exemmel voltam együtt, amelyik nem sportolt abszolút, akkor jöttek a kommentek hogy túl sokat edzek, ez nem nőies (így ismert meg), sok időt elveszi, de résztvenni nem akart ezekben. (én is imádok túrázni, bringázni kikapcsolódásként)

Egy idő után elkezdte aláásni a bizalmam meg a józan ítélőképességem, hogy tényleg én vagyok edzésmániás??

Aztán mindig jól esik, ha látom, hogy nem, vannak ilyen emberek, csak rosszal sodort össze a sors.

2020. aug. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

# 6, 7


Szerintetek a testépítő férfiak nem lógnak ki egy kicsit a klasszikus sportoló férfi kategóriából? Szóval több olyat is láttam, hogy persze edzőteremben profin és 200% on eddz, de azon kívül nem hajlandó autó nélkül menni, egy rövid gyalogos kirándulásra, bicajozásra sem lehetett rávenni őket, olyanról nem is beszélve hogy futás terepen vagy MTB, vagy teljesítménytúra. Találkoztatok ilyennel?

2020. aug. 6. 23:56
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
#8 már nem is edzésnek fogom fel, hanem aktív szabadidőnek. Kivéve persze a hétköznapi futásokat, ott keményen játszik a számolás - sebesség, idő és nincs benne semmi érdekes, mert a jól megszokott pályákon futok. De a többi szórakozás, utazgatás sportos keretek közt. :) valaki otthon varrogat, nekem pedig ez a hobbim.
2020. aug. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!