Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gold digger nők figyelmét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gold digger nők figyelmét hogyan lehet felkelteni legolcsóbban?

Figyelt kérdés

1) Mi a leggyengébb, legolcsóbb autó mitől kezdenek nedvesedni?


2) Melléje mennyi fizu a minimum?


3) S mennyit kell rájuk költeni havonta?


4) Na és tényleg csak iPhone és Apple Watch-ra figyelnek fel?


Nekem csak plázacica nők jönnek be szóval komoly válaszokat kérek. Köszi.



2020. aug. 6. 18:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen, viszont ha csak bérled a Mercit, akkor nem kell megvenni. Nem a spórolásról szól, viszont csak el kell hitetned, hogy gazdagabb vagy!
2020. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Amit az utolsó ír, arról az jut eszembe, amikor 50 cent (amerikai rapper) elmondta egy interjúban azt hiszem még régebben, hogy azok a drága luxus autók (lambo, maserati, ferrari stb.) a nagy villák azokat mind bérelte és csak a forgatáshoz kellettek, a videokliphez, tehát nem az övé egyik sem és a klipforgatás után mindig vissza kellett vinnie a szalonba.



Ezzel csak oda akarok kilyukadni, hogy nem feltétlen az a valóság mint amit a képeken látsz. Ha belegondolsz például, hogy milyen egy nő arca smink előtt és után például, csak hogy szemléltessem:


[link]



[link]



[link]



[link]



Így van, EL KELL HITETNED, hogy ez a valóság...

2020. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Utolsó a második képt kivéve ezek nem is lennének csúnyák smink nélkül se. Viszont ha csak beadod, hogy gazdag vagy, akkor addig marad amég elhiszi. Szerintem nem éri meg.
2020. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Persze nem lennének azok, félreértés ne essék, nem azért tettem ki őket mert azok lennének, csak szemléltetés, hogy mennyire csalóka az bizonyos látszat... Ugyanez elmondható a férfiakról is, például férfi modellekről, ott is van retusálás, mert olyan hibátlan bőr például a világon nincsen ami "nekik van". Vagy a playboy címlapján szereplő lányok, nagyon csinosak, de élőbe én például még egyet sem láttam, akkor honnan tudjam, hogy tényleg úgy néz ki? Érted. A legszomorúbb az egészben, hogy az emberek többsége sajnos tényleg egy idióta, és tényleg elhiszik, hogy az a valóság, ráadásul a legextrémebb vicc még ezen túl, hogy mondogatják is maguknak, hogy "jajj ez nem is olyan mint élőben" meg stb. de belül hitegetik még magukat, hogy "pedig de jó lenne így kinézni, biztos nagyon hasonlít élőben is", érted. Önbizalomhiány, legfőképpen.
2020. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
De a gold digger nők azok pénzre mennek, egy lambót nem tudsz odasminkelni. Külsőt lehet photoshopolni és lambót is, viszont arról könnyű kideríteni, hogy létezik e. Ne mossuk össze a sminket meg a jó kocsit ami ezeknek a nőknek kell.
2020. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem is mostam össze utolsó, nem is ezt írtam! "A látszat gyakran csal" ennyi. Ezt azoknak az embereknek üzenem akik még mindig hisznek a mesékben. Meg akik csak tv képernyőn keresztül láttak modellt, meg meztelen nőt, vagy képen láttak ilyeneket (csak egy példa).
2020. aug. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Engem még szegényként is elfogadnak.
2020. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!