Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi aki szerelmes tud lenni egy kövér nőbe, és nem csak beéri vele?

Figyelt kérdés
Persze látok sok ilyen párt, ahol a nő a mai elvàràsok szerint külsőre 0, de mégis úgy tűnik boldogok. Vajon ez csak megjàtszàs a férfi részéről, mert nem talált épp jobbat és a szex kell neki, meg a biztonsàg érzet, de amint jönne jobb nő lelépne? Vagy valóban képes valaki igaz szerelmet érezni egy ilyen nő irànt? Hozzá kell tennem, itt most nem a több éves gyerekes házasságokra gondolok, ahol az átlagos nő elhagyta magát és hízott, viszont a férfi vele marad a közös dolgok, kötelesség miatt. Hanem a gyerektelen friss kapcsolatokra, ahol a nő már az elsőn randin is kövér volt. Kövér alatt 165 centihez olyan 85 kilót értek, tehát nem az a kategória aki már sétálni sem bir, de mégis már nem számít jó nőnek a közvélemény szerint.
2020. aug. 2. 18:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Miért, mi bajod lesz egy kis plusz husitól? Nem harap.

Vannak szép arcú, ápolt, csinosan öltöző kövér nők is.

2020. aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Pont annyi, mint ahány nő szerelmes tud lenni egy kövér férfibe. Mindkét szám elég alacsony.
2020. aug. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Tudod, ez az alapvető különbség a nők és a férfiak között, hogy a férfiaknak tökéletesen megfelel az átlagos külsejű nő és sokan kifejezetten vonzódnak a kövér nőkhöz. Te megint a saját női hozzáállásodból indulsz ki, hogy minden férfival "be kell érni", aki nem abszolút topkategóriás külsőre.
2020. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

"sokan kifejezetten vonzódnak a kövér nőkhöz"


Hát ez azért erős túlzás, hogy sokan. Mármint százalékosan biztosan nem.

Tegnap volt itt egy kérdés, hogy melyik nővel jönnének össze (képekkel), és mindenki a ducit tette az utolsó helyre, kivétel nélkül!

Persze tudom, hogy nem reprezentatív a felmérés, de sokat elárul így is.

2020. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
4.Folyt. Szóval nekem aggályaim vannak azzal kapcsolatban, hogy aki egy ducival van együtt,és lehetősége lenne rá, nem-e egyből lecserélné egy vékony(abb)ra.
2020. aug. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

A társadalomban továbbra is a primitív prolik gondolatvilága uralkodik, ennek egyenes eredménye ez a kérdés.


"a mai elvàràsok szerint külsőre 0"

"mégis már nem számít jó nőnek a közvélemény szerint"


Jusson eszedbe, hogy az előző évtizedben a top 10 legnézettebb TV-műsor listáján a Barátok közt, a Való Világ és a Big Brother igen előkelő helyen állott. Ennyit jelent a közvélemény.


Két dolgot jegyeznék meg:


1. Sok férfinak az általad leírt kategória, illetve a még annál nagyobb hölgyek jelentik az esetét. Én például az átlagnál picit testesebb férfiként (180 cm, 90 kg) rá sem nézek nálam lényegesen kisebb lányokra, mert egyszerűen semmiféle vonzalmat nem tudok érezni irántuk. A korábbi kapcsolataimban jellemzően én voltam az, aki pizsamát/pulcsit kért a párjától, nem pedig fordítva, ahogy az tipikus.


2. Az előző pontban arról írtam, amikor valakinek egészen határozott, szigorú elképzelései vannak a párja külcsínyéről, ám ez korántsincs így minden esetben, valaki többféle típus képviselői között is tud szép számmal olyanokat találni, akik tetszenek neki, ehhez még hozzájönnek a különböző, szintén nem elhanyagolható belső tulajdonságok, a kémia.


Sajnálom, hogy ilyen szintű értékválságban szenvedsz.

2020. aug. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Akkor megvacsorázom újra, úgyis esélytelen vagyok a férfiaknál, hihi.
2020. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
4, még ha így is van, még mindig nagyságrendekkel több férfi van, akinek bejön egy kövér nő, mint fordítva (ugyanis ilyen gyakorlatilag nincs). És mint mondtam fentebb, a gond, hogy a kérdező a saját magából indul ki és azt vetíti rá a férfiakra. Mi nem úgy gondolkodunk, hogy nekünk a legjobb külsejű nő jár és minden mással be kell érnünk.
2020. aug. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Az a szépséghez még kevés, ha valaki vékony. Mint ahogy az sem igaz, hogy egy kövérebb (erősebb típusú nő)ne lehetne vonzó. Szép arc, arányos homokóra alkat. Csak érdekességképpen írom le, engem például senki nem tart kövérnek.Pedig a magasságom és a súlyom alapján lehetnék akár ducika is. El sem akarják hinni, hogy annyi kiló vagyok amennyi. Miért? Alapból szélesebb típus vagyok.(Van vállam, csípőm.)Vádlim is volt mindig. Szokták kérdezni mit sportolok? Semmit. A napokban tudtam meg, hogy "fehérje égető" vagyok. Ez azt jelenti, hogy alapból van izomzatom ,ami nehezebb mint a zsír. Szóval a testalkat is sokat számít.
2020. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak beérjük velük.
2020. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!