Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Felnőtt korban létezik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt korban létezik olyan szerelem, ahol valóban szeretik egymást, és nem a pénz, végzettség, külsőségek stb. döntenek?

Figyelt kérdés
Felnőtt korban ilyen már nincsen, csak az számít a nőknek, mennyi pénze van egy férfinak, meg milyen végzettsége?

2020. aug. 1. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Létezik.
2020. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

Ha ez számítana, akkor a férfiak tanulatlan szexbomba 8 osztályt végzett 16 évesekkel lépnének kapcsolatra.

Mindenkinek számít minden.

2020. aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Attól még szerelem is van, hogy nem akar valaki a legszerencsétlenebb jelentkezővel összejönni.


Egyébként hogy szeretsz valakit, akire nem tudsz felnézni?

2020. aug. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Igen, létezik. Nem érdekel a másiknak milyen anyagi javai vagy milyen végzettsége, csak az számít, hogy milyen ember ő.
2020. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Nem! Ha kiteszed az adott feleket egy lakatlan szigetre, ahol nem számít a pénz, külsőségek.. mert nincs más akihez lehet viszonyítani. Akkor sem lesz első látásra, sírig tartó szerelem.
2020. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Mo.-n tuti nem.
2020. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Én azért jöttem össze a férjemmel, mert szerelmes voltam belé. Ettől függetlenül jó végzettsége van, és jól keres. (Én is egyébként.) De gondolom ez nem ér, mert csak ronda, csóró, 8 általánost végzett pasikat lehet szívből szeretni, a tanult, szorgalmas férfiaknak nem jár a szerelem.
2020. aug. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6 Ebben ne legyél olyan biztos, mert nagy pofira esés lehet belőle:D
2020. aug. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én úgy szeretnék ebben hinni,de már nem tudok.34F
2020. aug. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

En sem. Baratom azert hagyott el mert keveset kerestem. Mindig veszekedett velem nagynehezen lett masik munkam de akkor is szanalom voltam folyamat a szemében ö meg aki félti mindenét a parjatol. Munkanelkül volt mikor összejöttünk aztan màr jol keresett(en talaltam neki munkat), es elkezdett kikialtani aranyasonak. Kerdeztem is nem emlekszel arra hogy semmid nem volt mikor összejöttünk?es en vagyok az aranyaso? A penz megvaltoztatta ugy nez ki.hirtelen ö lett a jani.


A tesoja is azert cserélte le a nöjét amugy mert talàlt egy jol keresöt. Mégha ronda is.de anyanyelvi szinten tud a csaj idegennyelvet stb.


Aztan az edzö. Minden nö oda meh vissza volt érte. Nagy volt a valaszteka, kit valasztatott? Olyat aki korabban külföldön jart egyetemre es többnek hiszi ezzel mint màs àtlagnöt.


Valakinek meg lakasa van. Gyari munkas nö.összejött egy gyari melossal aki beköltözött hozzà. Ennel jobb nincs is. Ingyen lakhatas. Ketlem hogy maskepp bevallalta volna mert van köztük 15 év. A nö javara.

2020. aug. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!