Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért kellek végül csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért kellek végül csak egy dugásra a férfiaknak, akikkel ismerkedek Tinderen, mert külsőre nem nézek ki elég jól ahhoz, hogy felvállaljanak barátnőként?

Figyelt kérdés
2020. júl. 31. 09:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Cáfolom. Én is fent vagyok Tinderen. Elég szép nő vagyok, értelmes is. Alapvetően a faszik 90%-a ott dgni akar. Sok pasival dumáltam. Volt átlagos, volt modell, volt mindenféle. Végül egyel se taliztam, mert minderől kiderült, hogy bár bepróbalkoznak egy komoly kapcsolatot kereső nőnél, de egyik se akar normális kötöttséget. 9 hónapja vagyok fenn. Már nem járok fel, inkább az edzőteremben ismerkedem
2020. aug. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

11


Listáznád kérlek, hogy melyek azok a normális kötöttségek komoly kapcsolatban szerinted?

Semmi hátsószándék csak mára már kegyetlenül mást jelent mindenkinél a normális.


Ha ismerkedésnél beszélgetni szeretnél-megismerni a másikat s nem akarod 4-6 randi után megdönteni, akkor már a férfiember nem normális...jelenleg?

2020. aug. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk az, hogy ne legyen a f@sz már az ismerkedés elején kicsapva az asztalra. Én már randi előtt szembesültem azzal, hogy a szexuális szokásokról stb kérdeztek. Ne akarjon megdönteni már az első 5 randi egyikén. És ne tojjon be, ha annyit mondok, hogy komolyabb kapcsolat irányába haladnék, mert a kényelmes életét nem akarja feladni. A férfiak mindenféle felelősség nélkül kötetlen kapcsolatban képzelik el az életüket. Legalábbis a legtöbb tinderes pasas. És ne a chatbeszélgetések alapján, hanem a tetteim alapján hozzanak döntést rólam. Ne legyenek felszínesek. De ott a többség az. Hosszú lenne a lista, de mivel már nem lépek túl sűrűn fel, így nem sorolom.
2020. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Amúgy a normális kötöttség annyit jelent, hogy felelősséget vállalsz a másik iránt, törődsz vele, nem hazudsz neki és hűséges próbálsz maradni, mert tiszteled, becsülöd őt annyira. És nem elégedetlenkedsz vele, nem keresel folyton jobbat, hanem elfogadod, hogy vele vagy boldog, egy olyannal, aki nem tökéletes. Ezekre sok csajnak és pasinak sincs ma igénye.
2020. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

13

Én azt se bánom, ha a cici sincs kidobva, annak is van helye-ideje...

Batki, ha komoly kapcsolat céljából találkozik 2 ember, akkor tisztában van a változással-elfogadással...szerintem.


14

Jól van, akkor ez még talán nem változott-nem tűnt el a tudatból.

Ezért nem árt kiírni, hogy legalább egyesek tudatába épüljön;)

2020. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 VincentLaw ***** válasza:
18%

#14

Én ilyen vagyok/voltam. Minden kapcsolatom szinte úgy ért véget, hogy le lettem cserélve egy másikra, a lány pillanatnyi érzelmi fellángolásával megfűszerezett úgymond 'jobb' partira. Szeretem ezt a felelősség kifejezést, de én pont azt tapasztaltam egész eddigi életemben, hogy a felelősség az a másik oldalról abszolút nincs meg, a sajátomat meg feldughatom a seggembe, mert senki nem kíváncsi rá. Az egyik exem az konkrétan az akkor barátomnak gondolt egyénnel szűrte össze a levet a hátam mögött, a másik exem megy telefonon dobott ki egy olyan hétvége előtt, amit már leszerveztem programokkal, aminek volt anyagi vonzata is. Annyi töke nem volt (mondjuk szerencsére az nem volt neki), hogy személyesen a szemembe mondja meg. Persze pár hétre rá már mással volt. Milyen felelősségről is beszélünk? És ez most csak néhány saját tapasztalatom, még tudnék mesélni. Aztán az is benne van a pakliban, hogy én vagyok csak ennyire pehhes, hogy mindig csak ilyeneket sikerül kifognom.

2020. aug. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
81%

Egy kérdésem lenne a Tinderrel kapcsolatban.


Ha nem fizetek elő, akkor csak azokkal fogok tudni beszélni akikkel közösen húztuk egymást jobbra?

2020. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
62%

17.

Mindenképp csak azokkal fogsz tudni beszélni (azoknak fogsz tudni üzenetet küldeni), akikkel kölcsönösen jobbra húztátok egymást. Ha előfizetsz, akkor is.


Pont ez a lényege a Tindernek, hogy csak azok tudják felvenni a kapcsolatot egymással elvileg, akik kölcsönösen bejönnek egymásnak.

2020. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ez se igaz a Tinderről, mert a legtöbb pasi mindenkit jobbra húz. Ezért van az, hogy párba álltok, de utána soha nem írnak. Ne a Tinderen ismerkedj!
2020. aug. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!