Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes társkeresőn a nőknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresőn a nőknek a szakmámmal van bajuk, vagy mindegy csak melóst ne?

Figyelt kérdés
Szakács vagyok, és már 4x fordult elő az, hogy netes ismerkedésnél megkérdezik mivel foglalkozom, és ahogy szóba kerül vagy nem írnak vissza egyáltalán, de volt hogy töröltek.Egy barátomnál is ugyanez a helyzet, ő viszont biztonsági őrként dolgozik.Ebből gondolom azt, hogy nem is az a gond ami a szakmánk, hanem konkrétan hogy melósok vagyunk.Ki érti ezt?:))

2020. júl. 26. 19:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Mivel ismerek nős szakácsot és biztonsági őrt is, szerintem azért nem kizáró ok ez minden nőnél.
2020. júl. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Szakácsokkal mi a bajuk vajon? Őröknél még megértem, ott sok az előítélet illetve ténylegesen sok ott az idős alkoholista elem, de a szakácsoknál? Jó, ha valaki olyan bunkó, mint Gordon Ramsay az baj, de ott nem a szakácsság a probléma, hanem a stílus.
2020. júl. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%
Egyértelmű, hogy a szakmáddal van bajuk. Legközelebb mondd azt, hogy kvaliti analiszt vagy egy multinál. Ne aggódj, nem fognak belekérdezni, mert annyira nem érdekli őket.
2020. júl. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Akkor lehet csak rosszba futunk bele.:)


Valami poénos szakmákat ha lehet küldjetek már, hogy azt mondjam inkább. Ha már fintorognak, adjuk meg a módját!

2020. júl. 26. 19:17
 5/28 anonim ***** válasza:
43%

Mond azt, hogy mesterszakács vagy :D Igaz csak a helyi Sanyi bácsi kifőzdéjében, de hát akkor is. Lassan már mindent lehet mesternek titulálni.


Rosszabb úgysem lehetsz, mint azok a bohóc celeb-szakácsok a tévében.

2020. júl. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
68%

Hohohó!


Ez az én emberem!


Ne keseredj el, nálam ugyanez a helyzet.


Taxis vagyok. Ahogy meghallják egyből törlés, tiltás, vagy soha nem ír vissza többet!:)


Pedig az utasaimmal soha nem próbálkoztam, tiszteletet mindig megadom mindegyiknek.


Sztereotipiák, ezzel nem tudsz mit kezdeni.

2020. júl. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
71%

Szakács...amatőr vagy???


Aztat írjad, hogy "SÉF" vagy hasonló!

2020. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Köszi srácok!


Vagy inkább tényleg be kell fejezzem ezt a netes ismerkedést. Mintha diplomásoknak lenne kitalálva ez az egész.:)


7#


Séf!!! Na köszi, ezt még letesztelem utoljára!

2020. júl. 26. 19:28
 9/28 anonim ***** válasza:
90%
Szakács: 12-14 óra munka naponta, csúcsidő a hétvége és az ünnep, nulla szabadidő és magánélet. Ez a bajuk.
2020. júl. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
25%
Szerezz diplomát! Legyél programozó. Sokkal jobban fogsz járni. Kevesebb munkával több pénz. Csajozás terén viszont semmi nem fog változi.
2020. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!