Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha férfiként lenne pénzetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férfiként lenne pénzetek és befolyásolhatnátok mások életét pozitívan, akkor megtennétek?

Figyelt kérdés

A mai fiatalságnak amíg nincs pénze és kigyúrt teste, addig nem lehet kiszemelt nője. Vagyis végez valaki az érettségivel, nyugodtan nyerjen a lottón, vagy tanuljon tovább 30 éves koráig, hogy utána legalább legyen pénze, esetleg az átlagnál valamivel jobb fizetése. Gyerekkortól az egész életét 30 éves koráig tanulja végig, különben keresztül megy a 20-as éveiben azon, hogy ne fuss olyan vonat után, ami nem vesz föl. Szerelmet, szexet meg csak a tévében láthat maximum, meg az életben a kigyúrtak meg a pénzesek között. Vagy marad az elhízott Mariska , aki azért nem beképzelt, mert nem olyan felkapott.


Én ha látnék egy fiatalt, aki 18 évesen értelmes, kioktatnám az életről, nem a hazugságról, meg a hiú ábrádról, hanem a kőkemény igazságokról.

A pénz világa okozta elnyomásokról. Esetleg fizetnék neki egy jó nőt, aki teljesíti a kívánságait és nem kell kínlódnia. Hogy élménnyel induljon neki a fiatal éveinek , még akkor is, ha nehéz. Ez sokat számít majd később az egészségében, az egész életében.



#férfiak, kapcsolatok
2020. júl. 18. 16:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
incel
2020. júl. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

*Ha férfiként lenne pénzetek és befolyásolhatnátok mások életét pozitívan, akkor megtennétek?


Én nőként megtettem és nem egy alkalommal.

2020. júl. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nőként megtettem nem egy alkalommal. :)
2020. júl. 18. 17:01
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Te beteg vagy és csak a külsőségekre mész mit tanulhatna tőled egy fiatal? Sok jót nem bocsi...
2020. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

#2 A kérdező arra érti hogy ha lenne pénze akkor fizetne prosikat meg golddiggereket más inceleknek.

A kérdező korlátozott és szánalmas vagy.:Dd

2020. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szoktam, de sokan féreg állatnak bélyegeznek miatta.

De én szívesen támogatok kedves diáklányokat.

2020. júl. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

4: miért lennék beteg? Azért mert szép nőt akarok és abban az érzelmet? Az maximum igény, nem betegség. Tőlem biztos nem azt tanulná, hogy kisfiam, menj a Mariskához, mert azt megkaphatod. Majd ha megváltozik a női nem, akkor lehetne neki több is.


5: Mi az incelség abban, hogy természetesnek veszi a társadalom azt, hogy amelyik nő szép , azt pénzért cserébe lehet megszerezni?! Miért nem ingyen kapható a hús-vér ember? Na erről van szó. Hagyjátok is abba. A romlott világot ne magyarázzátok meg.

2020. júl. 18. 17:14
 8/19 anonim ***** válasza:

Miért a női nemnek kéne megváltoznia? Nektek kéne kevésbé felszínesnek lenni, akkor boldog, hosszú párkapcsolatokban élhetnétek.

Jómagam is, ahogy a legtöbb ismerősöm, volt osztálytársam, az egyetemen ismertük meg a későbbi párunkat, nincstelenek voltunk akkor és együtt építettük fel az életünket. Ez a normális. Nem az, hogy ha nem nyersz a lottón, nem lesz nőd. Ez csak a nagyon lúzerekre vonatkozik, de nekik is egy fokkal könnyebb lenne, ha nem az insta ribik után sírnának.

2020. júl. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Mégis miben változzon a női nem?

Te egy megkeseredett valaki lehetsz aki nem tud bánni a nőkkel ezért pénzért veszi meg őket...


Nos nem kell Mariska de egy férfi aki tudja, hogy kell bánni egy nővel az hidd el megfog kapni jó nőket is.

Inkább arra kellene megtanítani a fiatalokat, hogyan bánjanak egy nővel de könyörgöm ne te tanítsd őket mert akkor egy normális férfi sem lesz ha rajtad múlik...

2020. júl. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod hozni azt a szintet amit a szép nő képvisel akkor ne siránkozz hogy nem kellesz nekik. A szar is reménykedik hogy egyszer lekvár lesz és polcra kerül...
2020. júl. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!