Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Diplomásként egy szakmunkassal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomásként egy szakmunkassal működhet a kapcsolat?

Figyelt kérdés

2020. júl. 18. 15:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
14%
#9 Lehet a gyakribol is statisztikát csinálni csak figyelembe kell venni, hogy jórészt az első harmadot méred. 😁
2020. júl. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
59%
#5 Nem feltétlenül az insta cicák várják el a diplomát. Nálam is fontos szűrő (bár el tudok tőle tekinteni) és nálam kimondottan előnyt élvez az, aki bölcsész végzettségű, pl tanár. Én is az vagyok. Tehát nem a pénzért várom el. Ellenben az én véleményem nem releváns, mert nem vagyok insta cica. Szerintem az itt válaszoló értelmes nők többsége nem az. Te az insta nők elleni gyűlöletedet éled itt ki, és nem érted, hogy nem jó közönségen.
2020. júl. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2020. júl. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
12%
10 Nem a szakmunkásnak szokott komplexusa lenni, hanem a diplomásnak mikor kiderül, hogy 100x okosabb tőle a szakmunkásképzős:D és ez a diploma nélküli valaki nulla tőkével egy céget húzott fel, ami nem kicsit megy jól. Míg ő a bankban egy huszadrendű valaki, minimálbértől kicsit többel, vagy pedagógus, ami köztudott hogy a fizetés hol van.. Na ez frusztráló. Ettől robbanni szoktak.
2020. júl. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
*megy/ment jól.
2020. júl. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
71%
#14 így van, mi mind fogyatékos pedagógusok vagyunk, a társadalom szemete, ti pedig mind a semmiből jött szupergazdag cégvezetők. :) Átmenet nincs. A bankban is ezt mondták, tehát nem lehet máshogy. :)
2020. júl. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
65%
14 ha az eszedről kérdeznek, akkor is csak a pénzeddel tudsz kérkedni, sokat elárul. :D Amugy 1nél több fajta diploma van matek nem az erősséged. :D
2020. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a komplexus nem végzettségtől függ, hanem intelligenciától. Mindenhol vannak olyan emberek, akik semmiből is problémát generálnak.


Kérdésre válaszolva, diplomás vagyok és olyan nővel randizom, akinek nincs. Nem érdekel a végzettsége ha szereti amit csinál, intelligens és jól érzem magam vele.

2020. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
13%
16 Hát már ne is haragudj, de a mostani pedagógusoktól senki nincs elájulva. Talán az idősebb generációtoktól kellett volna valamit tanulni. Nem gondolod? akik még nem voltak maguktól elájulva, és tudták még mi az hogy pedagógia, és a gyerekeket szerették. Nem csak rázták magukat, hogy ők diplomások-mint a maiak.
2020. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
60%
#19 Fogalmad sincs, mi minden szharon megyünk át, hogy a gyerekeknek érthető és élményszerű oktatást biztosítsunk. Vannak akik saját zsebre másolják a feladatlapokat, én saját zsebre laminálok kártyákat, hogy minél több módon tudjanak szavakat tanulni. A tananyag trágya, de próbáljuk közel vinni és érthetővé tenni. Műsorokat, programokat szervezünk, sokszor csak beszélgetünk velük és meghallgatjuk a gondjaikat. Aztán tovább cipeljük azt legbelül. És közben nevelünk, környezet tudatosságra, jó modorra, szociális érzékre. Amire otthon kéne, de nincs rá idő meg akarat. És mindezt gyalázatosan kevés pénzért. Pedig nem volt sétagalopp a nyelvszak, ezt végezte az is, aki szinkrontolmács lett. És tudod mit? Nem a gyerekek miatt lett tele vele a hócipőm. Őket imádom és a rajongás kölcsönös. Az egész rendszerből, meg a hozzád hasonló sheggfejekből lett elegem, akik lenézik a diplomámat és azt, amit csinálok, mert volt régen pár rossz tanáruk és most valami ostoba revansot akarnak venni. Vagy rajtunk leverni hogy a mai gyerekek nagy része funkcionális analfabéta, mintha én adtam volna kétévesen videójátékot a kezükbe vagy én nem olvastam volna nekik esti mesét. Menjél te a francba, a társadalom szégyene, ha a tanárok nem keresnek jól, nem azért van ez, mert a mi munkánk felesleges.
2020. júl. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!