Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nagyon csúnya férfi szeretne csinos barátnőt, előbb utóbb összejön nekik azért vagy örök álom marad ez náluk pénz nélkül?

Figyelt kérdés
2020. júl. 16. 11:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
7-es! Ehhez képest az emberek így lazán kétharmada ezeket nem teljesíti, nem tudom hol élsz, ahol ez alapnak számít.
2020. júl. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
#11: normális igényszintű embereknél alapnak számít. A putriban vagy egy zsákfaluban nem feltétlenül.
2020. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

11. Nálunk az egyetemen a 18-25 évesek egy jó nagy része azért teljesíti ezeket.


Bocs hogy 24 évesen nem a 18-65 éves teljes népességet nézem, csak azokat akik engem érdekelnek.

2020. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

De miért kellenél te csúnyaként, ha neked se kell számodra csúnya?

Az a jó ebben, hogy egyszer mindenki megtetszhet olyannak akit ő is szépnek lát, kivéve, ha csak instacsajokat tartasz annak meg tipikus jó nőket.

2020. júl. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha mellé jó a kiállása, jó a szövege, jó a kommunikációs készsége, és jó emberismerő, látja, kinél érdemes próbálkozni, melyik nő kevésbé felszínes, akkor van esély erre is, de akkor sem 100%-os, nyilván - a nők is vizuális lények. A kedvesség, figyelmesség nyilván pozitív tulajdonságok, de ha csak ez van, a nők többségének nem vonzó, főleg ha ez szobanövény, visszahúzódó személyiséggel társul, udvarolni nem tudással vagy nyálassággal.
2020. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ja, és amúgy szerencsére nem kuriózum a kedvesség, figyelmesség a férfiak körében, csak a buták mondják azt, hogy nincs (akik nem tudnak maguknak jól párt választani) - mondom nőként.
2020. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Örök álom, bébi😉
2020. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
12-13! Csak tudjátok, hogy ez messze-messze nem alap, és én kétlem, hogy ez nálatok is igaz lenne, legfeljebb csak nem ismeritek a kortársaitokat, én még csak pár évvel vagyok idősebb nálatok (egész pontosan a 13. válaszolónál), nem hiszem, hogy nyolc-kilenc éve az egyetemisták annyival másabbak lettek volna, akkoriban ez a három dolog, messze nem volt alap.
2020. júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha túlsúlyod is van kérdező férfi... akkor tényleg alom marad neked a jó csaj.
2020. júl. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!