Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkednétek olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek olyan lánnyal aki állandóan dicséri magát?

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa lánnyal ismerkedek netről....állandóan így dicséri magát, hogy mennyit tanult, mennyire tájékozott, mikor képet mutatott mondtam neki milyen kedves a nézésed, erre ahelyett, hogy megköszönte volna, azt írta, "én tudom, mondtam "

Aztán hogy mennyire jól főz, milyen jó az ízvilága stb...

Szerintem baromi idegesítő és furcsa ez a viselkedés, nektek nem lenne? Én lennék túl válogatós?


2020. júl. 13. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nálam instant bann. Kell a francnak egy ilyen beképzeld pcsa...
2020. júl. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Öndicséret nem jó, mert jobb ha kevesebbnek mutatod magad, és kellemes a csalódás, mint fordítva. Aztán az is más tészta, hogy te irigy vagy egy ilyen nőre, és majd meg pukkadsz, mert látod, hogy sok mindenhez konyít.
2020. júl. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sunshinedoll ***** válasza:
25%

Amikor dicséred, mit vársz, mit mondjon? Ha tudja magáról, akkor tudja, valószínűleg nem is te vagy az első, aki megdicséri.


Nyilván, ha valaki túlzásba viszi az önfényezést, azzal kompenzál valamit, mert az egészséges önbizalom sosem harsány, de pl. ha kéretlenül bókol nekem valaki ismeretlen, én is azt mondom, hogy kösz, tudom :D

2020. júl. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Ez egy idióta picha.
2020. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MolotovPunk ***** válasza:
73%
Biztosan nem.Nem szeretem az olyan embereket,akik állandóan mindig megfelelni akarnak (sztárolják) magukat a semmire bizonyíték nélkül valaki előtt csak azért,hogy az el is higgye azt...Aki igazán tud tényleg valamit,pl tud jól főzni,az nem sztárolja semmikor sem magát senki előtt.Annak az étele lesz nagyon finom mikor bele kóstolsz a főztjébe.Tapasztalat.
2020. júl. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki azt, hogy írsz valami kis negatívot, hogy azt vajon tudta-e? :D
2020. júl. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes elmondanod neki, hogy ez idegesítő és nézd meg, hogy mit mond rá mert lehet, hogy fel se tűnik neki a hülyesége, én is viselkedtem kamaszként nagyon hülyén bár az igaz, hogy én akkor kicsi voltam (18-19). Tehát ez jutott eszembe, hogy én is viselkedtem már szörnyen és fel se tűnt. 23F De persze ettől még lehet BANN érdemes is csak ezt senki se írta le 23F
2020. júl. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!