Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok egy normális férfit?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve.

Eddig egy barátom volt, és most ismerkedtem egy férfival, de már vele sem lesz semmi. (Visszamenne az exéhez -legalábbis gondolkodik rajta)


Miért vagyok ennyire szerencsétlen?


Ismerkedni, ismerkedek. Eleve egy nyílt személyiség vagyok, szeretek beszélgetni és őszinte ember vagyok.

Mindig az a legnagyobb probléma, hogy ha meg is ismerek egy férfit, túl messze lakik tőlem.

Buliba nem szeretek járni, és nincs is, aki eljönne velem.

Munkahely kizárva, mert csak nők dolgoznak ott.


Hol van egy normális férfi, aki ismerkedne, és nem lakik 1000 km-rel odébb? (Én Baranyai vagyok.)

Vagy ha messze is lakik, meg tudnánk oldani a találkozást. ☺️


20/L



2020. júl. 12. 06:01
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Mert nincs.
2020. júl. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Mert a nem normális férfiak érdekelnek.

Pont ugyanannyi normális férfi van mint ahány normális nő.

2020. júl. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Én pont egy normális férfi miatt költöztem Baranyába áprilisban, Pest megyéből :) Szóval a távolság nem akadály, mindent meg lehet oldani.
2020. júl. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Hogyan ismersz meg valakit, ha messze lakik és alig találkoztok?


Nem hiszek a távkapcsolatban, csak úgy tartom működőképesnek, ha a közeljövőben hajlandóak vagytok költözni. Nagyon fiatal vagy ne légy elkeseredve, hagyj nyitva minden lehetőséget (akar gyakorit is), ne keresd az elérhetetlent, így nagyobb eséllyel találsz megfelelő férfit magadnak.

2020. júl. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Ki számít neked normális férfinek, ez a fő kérdés? Pécsen például a korosztályodban egy csomó srác van, hiszen ott az egyetem.
2020. júl. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
20 éves vagy baszki. Én akkor szűz voltam még. F
2020. júl. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%

Hát attól függ, hogy milyen számodra a normális férfi...


Én például annak tartom magam (na azért vannak hibáim, de dolgozok rajtuk) de lehet, hogy neked abszolút ellenszenves lennék.


A távolságról azt gondolom, hogy nem lehet akadály, ha igazán szeretsz valakit. Ha mégis az, akkor pedig nem szereted igazán, maximum ragaszkodsz hozzá.


23F

2020. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Én meg normális nőt nem találok... :(
2020. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Biztosan magas a mérce nálad...

Jaj, ez alacsony, ez csóró, ez nem elég izmos...stb.


Másrészt, ha valaki nem normális, az nehezen talál normálist;)

2020. júl. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sokat válogatsz a férfiak közt,senkisem elég jó neked,idövel majd leljebb fogsz adni az igényeidből,majd úgy 10 év múlva..
2020. júl. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!