Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az, hogy a nők szexpiaci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a nők szexpiaci értéke 19 éves korukban, a férfiaké meg 38 évesen a legmagasabb?

Figyelt kérdés

Tényleg kb mindenhol azt hallom, hogy a pasik 30-40 körül a legkelendőbbek, de én ezt ellenkezőleg tapasztalom. 10 éve még sok csajnak bejöttem, de így már közelebb a 40-hez szinte semmi sikerélményem nincs...

Lehet nem vagyok már olyan jóképű, vagy nemtudom...

Lehet, hogy másoknál ez pont fordítva van, de akkor milehet nálam a baj?


2020. júl. 11. 08:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%

A férfi öregedés sem vonzó :D

Az emberek 90%-a húszonévesen néz ki a legjobban,a maradék 10 a 30-asban,és ez mindkét nemre igaz.

2020. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom, de számomra a fiúké/férfiaké 17-25-ig van. Én 19 L vagyok. 25 felett már nagyon sok van aki kopaszodik vagy eligénytelenedik, felszed jó pár kilót. Fiatalabbként azért jóval igényesebbek, pld jobb frizurát választanak meg jobban oda figyelnek az öltözködésre, mai divatnak megfelelő öltözetet viselnek, nem 2000-es divatot követik.

Ja és nekem jobban tetszenek a a borotvált fiúk/férfiak, nem szeretem az arcszörzetet.

Szóval ez teljesen szubjektív. Nekem nem jönnek meg a magyar 30-as 40-esek, de még az amerikai hírességek közt sem. Valakinek igen, aki apakomplexusos.💁

2020. júl. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy haha.
2020. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kifejezetten a szex részét nézzük, akkor pont fordítva van. Felmérések szerint a nők harmincas, koranegyvenes korukban vannak szexuálisan a csúcson, a férfiak pedig huszonévesen.
2020. júl. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!