Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az, hogy a nők szexpiaci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a nők szexpiaci értéke 19 éves korukban, a férfiaké meg 38 évesen a legmagasabb?

Figyelt kérdés

Tényleg kb mindenhol azt hallom, hogy a pasik 30-40 körül a legkelendőbbek, de én ezt ellenkezőleg tapasztalom. 10 éve még sok csajnak bejöttem, de így már közelebb a 40-hez szinte semmi sikerélményem nincs...

Lehet nem vagyok már olyan jóképű, vagy nemtudom...

Lehet, hogy másoknál ez pont fordítva van, de akkor milehet nálam a baj?


2020. júl. 11. 08:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
kalet szerint a nők piaci ertéke úgy 4-5 éves környékén kezd beindulni.
2020. júl. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Sok 38 éves paliknak már fel se áll
2020. júl. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat.
2020. júl. 11. 08:51
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

SZÁMOMRA.


Nőknél a 16-tól...olyan 35-ig. tart a minőség.


Férfiként magamról tudok nyilatkozni. Én nem egy gazdag családból jövök, és nem voltam jó tanuló sem. A gimit, majd a fősulit végig kellett magolnom, hogy jussak valamire. Én olyan 34 éves koromra értem el azt a szintet, ami nekem, és úgy vettem észre, hogy a nőknek is bejön. És érdekes, az életvitelem sok 30+-os, férjvadász nőt elijeszt, de a fiataloknak meg bejön.

2020. júl. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Most mit akarsz? Eddig a huszonéves nők kellettek mindenkinek, most már lejjebb mentünk a tizenre, lassan tényleg elérjük a beleegyezési korhatárt. :-(

Nem lehet felfogni, hogy mindkét nem fiatalon a legszebb, aztán a korral változik és még mindig nagyon vonzó tud lenni egészen addig amíg el nem hagyja magát? Nemtől függetlenül, van aki a huszas éveiben nyomi, a harmincasban kivirul. Meg van ennek az ellenkezője. Az emberek mind egyéniségek, és ez abban is megnyilvánul, hogy más-más életkorban is más- más tetszik nekik.

2020. júl. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem. A nőknél a csúcs 25-35.éves kor, akkor sugárzik a legjobban, és ekkor van a legjobb formájába, mert tökéletesen tisztában van a saját dolgaival és ezt a férfiak mindig megérzik.A férfiaknál pedig: 30-60 éves kor között.
2020. júl. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt teljesen másképp' látom. Mindenkit az adott korában kell nézni. És az se mindegy,h aki véleményezi hány éves. Van aki 20 évesen a kortársai közt átlagos,40 évesen viszont kiemelkedik,kiteljesedik.Nincs olyan,hogy szexpiaci érték,max a prostiknál. Összességében értékelünk mindenkit,még a szexkapcsolatban is. Nekem pl negyvenesként kb ugyannyi lehetőségem van ismerkedésre mint huszonévesen volt. És ez alatt szex/komoly kapcsolatot is értek.
2020. júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt egyszerű. A fiatal nők nem 4o éves pasit keresnek. Keress 30 vagy inkább 35 felett.
2020. júl. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
98%

Hagyjuk már ezt a piaci besorolást a kor alapján. A jóképű pasinak 20 és 40 évesen is sikerélményei lesznek a nők terén, a rútnak meg 20 és 40 évesen sem.


Szerinted Brad Pitt külsővel mennyire számít, hogy 24 vagy-e vagy 38?!

És Danny de Vito külsővel?!


Akadjatok már le végre erről a témáról...

2020. júl. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%
Nem igaz hogy mindenki fiatalon a legszebb, akkor nem kéne a 18 éves lánynak mondjuk egy 22 éves, hanem választana 18 évest de idősebb kell nekik általában. Pár évvel tovább tart a zenitje a férfiaknak, bár később is kezdődik. A magyarázat az egészre igazából az, hogy a férfiak eleve sokkal tovább potensek, termékenyek. A másik hogy idővel haladva egyre csak ferfiasodnak, komolyabbak lesznek, penzesebbek, macsosabbak, magabiztosabbak ez vonzó eleve a fiatal lányoktól kezdve az idősekig, fordítva nem ilyen jó a helyzet, nem annyira vonzó a női öregedés....
2020. júl. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!