Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nektek hány kg megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek hány kg megy még el egy nőn, ha 170 cm körüli?

Figyelt kérdés
2020. júl. 6. 12:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
71%

6# szerintem 70 kg felett már erősen látszik a felesleg.

58-64 lenne szép, vékony kategória. 65 felett már látszik a felesleg.

2020. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
97%

talán még az a 65, max 70, attól függ, hogy oszlik el.

F

2020. júl. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
65%
172 vagyok, 64 kilóval már gebe voltam. Igaz, nagyok a melleim, nyilván annak is van súlya.
2020. júl. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
17%

Ha arányosan és formásan eloszlik, 110 is lehet.

Láttam már 70 kilós plöttyedt nőt, 90 kilósat akin háj volt, és volt szerencsém szexelni egy jó kis masszív, mázsa fölötti, eszméletlen formás, csöcsös-faros csajjal ... életem legjobb nője volt.


#9 ezekkel a paraméterekkel Istennő vagy ... nem akarsz hozzám jönni feleségül? :)))))

2020. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
50%

Őrület hogy itt mennyire a normál ízlés fölé van kalibrálva mindenki 15-20kg-val. Egy 170 cm-s nő igazán vékony, modell alkat (magazinra való, aki után megfordulnak a férfiak a strandon, akik hostesskednek az elit klubokban, stb..) 45-50kg-val. Fogható bögyösebb de azért vékony úgy 55-60-al. 60 fölött már egyáltalán nem lehet vékony, hacsak nincs valami gravitációs anomália a testében ami torzítja a mérleget. Persze ez sokakon arányosan eloszlik karra-lábra, de attól még felesleg. Én egy bokára nézve (ha semmi mást nem látok) meg tudom mondani hogy egy lány vékony alkatú-e.

Az átlag amúgy asszem az országban erre a magasságra úgy 60. Azért az "átlag"-ra senki nem mondaná hogy vékony.

Ázsiában kb. 10kg-val kevesebb az átlag, nem hiába csorgatja a nyálát mindenki az ázsiai lányokra.

2020. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
70%

Totál felesleges a kilókat misztifikálni. Érezd jól magad a testedben, tudj egy 20 kilis túrát lenyomni, felsétálni a negyedikre anélkül, hogy meghalnál, futni 2 percet magassarkúban a busz után. Ne kelljen azért lemondani egy programot, mert nincs meg hozzá az alap kondid vagy szégyelled a tested. Ennyi a lényeg. Aztán úgyis fogsz találni olyan pasit, akinek 50kg-san vagy akinek 75kg-san is tetszenél.


Amúgy ajánlom figyelmedbe:

[link]


[link]


Nem a kiló számít, hanem, hogy hogyan oszlik el, mennyi belőle az izom, hogyan tudsz felöltözni. Es ha pasit akarsz fogni, a kisugárzás ;)

2020. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
50%

16 os, ne haragudj, de olyat linkeltél, ahol direkt úgy mutatják a nőket hogy ne látszódjon a magasságkülönbség.

Nem mindegy hogy 173cm 65 kg, és nem mindegy hogy 160cm 65 kg.

Ennek ellenére elfelejtették illusztrálni a magasságukat egymáshoz viszonyítva.

Becsapós. Full átverés az egész.

Nehogy már ne tudjam megmondani hogy egy 160 cm 65 kilós nő, igencsak gurul.

2020. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
52%

Marhára nem gurul, de mindegy... tény, hogy van rajta 5-10kg túlsúly, de nem gurul... a barátnőm 67kg, 162cm, és mindenki ilyen 56-58-nak szokta tippelni, mert nagyon izmos, és van alakja is.. 🤷‍♀️

De ha az első linket nem is, a 2. nézd, ott saját maguk vannak ugyanazzal a kg-val.. mégis ég és föld 1-2...

2020. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
23%
Sok nő kevesebb súlyt vall be a pasiknak,ezért gondolják hogy egy 170/70-es nő már kövér,közben az teljesen átlagos :D
2020. júl. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
69%
Max. 80 kg.
2020. júl. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!