Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy megy nektek a társkeresés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy megy nektek a társkeresés?

Figyelt kérdés

Elég sok furcsa választ látok és úgy érzem, hogy a többségnek problémás. Szóval érdekelne néhány dolog.

- Hogy megy nektek a társkeresés? Mennyire érzitek nehéznek a helyzetetek?

- Mi miatt szoktak titeket választani és mi miatt elutasítani?

- Mit tesztek a dologért? Hol ismerkedtek, mit tesztek a belsőtökért, külsőtökért a dologgal kapcsolatban? Kezdeményeztek?

- Mennyi használható tanácsot kaptatok, mi vált be?

- Ha nem megy a dolog, szerintetek veletek vagy a környezetetekkel van probléma?

- Hány évesek és milyen neműek vagytok?



2020. júl. 5. 12:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Cefetűl.

45f.

2020. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"- Hogy megy nektek a társkeresés? Mennyire érzitek nehéznek a helyzetetek?"


Sehogy nem megy, bár igazából konkrétan soha nem próbáltam, volt pár csaj aki bejött, de általában nekik én nem. Akinek pedig bejöttem azok nekem nem votlak az eseteim. Kivéve egy esetben, akkor úgy voltam vele, hogy érdemes lenne megpróbálni. Mai napig az egy csaj van akivel együtt voltam 3 évet és rajta kívül soha semmilyen kapcsolatom nem volt (szexuális értelemben) nőkkel. A helyzetem jelenleg reménytelen, nincs kivel és nincs hol ismerkedni.


"- Mi miatt szoktak titeket választani és mi miatt elutasítani?"


Fogalmam sincs. Elutasítani nem szoktak, mivel nem kezdeményezek vagy csak nagyon-nagyon ritkán kb. életemben 3-4 csajnál volt ilyen.


"- Mit tesztek a dologért? Hol ismerkedtek, mit tesztek a belsőtökért, külsőtökért a dologgal kapcsolatban? Kezdeményeztek?"


Semmit. Fölösleges. Majd ha lesz valaki akivel összesodor az élet és kölcsönösen bejövünk egymásnak akkor menni fog a dolog magától is. Egyszer már bejött.


"- Mennyi használható tanácsot kaptatok, mi vált be?"


Semmilyen értelmes tancsáot nem kaptam még soha ezzel kapcsolatban. A netes megmondóemberk bullshitjei szart sem érnek, ilyen közhelyeket én is tudok durrogtatni.


"- Ha nem megy a dolog, szerintetek veletek vagy a környezetetekkel van probléma?"


Is-is. Én nehéz eset vagyok, nagyon megválogatom kiket engedek közel magamhoz. Bár van sok ismerősöm, haverom, barátom, igazán közel csak kevesek állnak hozzám. Illetve alapból elutasító vagyok az idegenekkel és nehezen tudok a "semmiről" beszélni. Ha valaki olyannal találkozom akivel viszont könnyen megy és vannak közös témáink, az pedig általában velem azonos nemű sajnos.

A környezettel az a baj, hogy tényleg nagyjából 0 a lehetőség az ismerkedésre. Nincsenek a korosztályomban nők, akik vannak vagy elmentek innét, vagy foglaltak, vagy teljesen más körökben mozognak. Borzalmasan behatárolt az ember lehetősége arra, hogy új arcokat ismerjen meg. Akár csak barát/haver szintjén is.


"- Hány évesek és milyen neműek vagytok?"


25 éves férfinemű vagyok.

2020. júl. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Rosszul

27/N

2020. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Rosszul szintén. Ma nagyon nehéz a párkeresés, főleg ha komoly kapcsolatban gondolkozol.


27N

2020. júl. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!