Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy megy nektek a társkeresés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy megy nektek a társkeresés?

Figyelt kérdés

Elég sok furcsa választ látok és úgy érzem, hogy a többségnek problémás. Szóval érdekelne néhány dolog.

- Hogy megy nektek a társkeresés? Mennyire érzitek nehéznek a helyzetetek?

- Mi miatt szoktak titeket választani és mi miatt elutasítani?

- Mit tesztek a dologért? Hol ismerkedtek, mit tesztek a belsőtökért, külsőtökért a dologgal kapcsolatban? Kezdeményeztek?

- Mennyi használható tanácsot kaptatok, mi vált be?

- Ha nem megy a dolog, szerintetek veletek vagy a környezetetekkel van probléma?

- Hány évesek és milyen neműek vagytok?



2020. júl. 5. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
30 fölött nagyon necces, mert a java hölgy már elkelt, így próbálok kevésbé problémásat találni de az sem egyszerű!
2020. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

- Hogy megy nektek a társkeresés? Mennyire érzitek nehéznek a helyzetetek?

Nem nagyon megy, a helyzetemet eléggé esélytelennek érzem.


- Mi miatt szoktak titeket választani és mi miatt elutasítani?

Erre nem tudok válaszolni, nem mondták el, hogy miért :D


- Mit tesztek a dologért? Hol ismerkedtek, mit tesztek a belsőtökért, külsőtökért a dologgal kapcsolatban? Kezdeményeztek?

Fenntvagyok pár társkersőn, mert személyesen nemigazán megy az ismerkedés. Próbálok pozitív önképet fenntartani és persze jól érezni magamat egyedül. Igen, kezdeményezek.


- Mennyi használható tanácsot kaptatok, mi vált be?

Nemigazán kaptam tanácsot.


- Ha nem megy a dolog, szerintetek veletek vagy a környezetetekkel van probléma?

Egyértelműen velem.


- Hány évesek és milyen neműek vagytok?

22/F

2020. júl. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%

Sehogy. Nem is próbálkozok. Pszichés problémáim vannak, anyámmal élek, stb. Viszont ha ezeket sikerül majd megoldanom, remélhetőleg még idén, vagy 1 éven belül, akkor őszintén hiszem, hogy jó partinak számítok majd. 30 éves incelként ez meredek kijelentés, de ugye a remény hal meg utoljára.

Úgy látom, hogy igazából a 25 év körüli, vagy kicsit fiatalabb korosztaly jöhet számításba. Egyrészt nekik vonzó egy jó presztízsű harmincas, másrészt a többségük még nem állapodott meg, max. 1-2 kapcsolaton vannak túl, tehát talán az ügyetlenségemet is jobban tolerálják. Ezen kívül akad köztük még normális, aranyos lány. 30 körül a nők között már csak a selejtje marad szabadon, akiknek hozzám hasonló pszichés problémái vannak, vagy a személyiségük elviselhetetlen. Tisztelet a kevés kivételnek.

2020. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Attól függ mit értünk alatt. Ha azt, hogy tudnék-e társat talalni, akkor jól. Ha úgy, hogy megtalálom-e azt akit akarok, akkor eléggé rosszul.


Azért szoktak választani, mert annyival másabb és jobb vagyok mint az átlag. Azért szoktak elutasítani, mert szembesülnek vele, hogy ahhoz hogy ezt megkapják, nekik is fel kell mutatni valamit.


Introvertált vagyok, inkább neten sajna. Merek kezdeményezni. Férfi vagyok, nem hiszem hogy nekem a külsőm a legfontosabb, de igényes és pedáns vagyok.


Tanácsot? Nem érdekel mások tanácsa, mert én mást akarok mint mások.


Abszolút a környezetemmel. Ami ma van, az nagyon nem az én világom és azt sem gondolom, hogy jó.


24F

2020. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#3 vagyok, válaszolok így is:


- Hogy megy nektek a társkeresés? Mennyire érzitek nehéznek a helyzetetek?


Jelen pillanatban szinte reménytelen, de nem is érzek késztetést rá. Tehát nem keresek társat egyáltalán.


- Mi miatt szoktak titeket választani és mi miatt elutasítani?


Nem sokat próbálkoztam, de általában a kémia hiányára vezethető vissza a dolog (tegyük hozzá, hogy a legtöbb esetben kölcsönösen nem volt meg a vonzalom).


- Mit tesztek a dologért? Hol ismerkedtek, mit tesztek a belsőtökért, külsőtökért a dologgal kapcsolatban? Kezdeményeztek?


Gyűjtöm a zsét, hogy elköltözhessek. Pszichológushoz járok. A költözés után kondizni akarok (jelenleg itthon nics rá lehetőségem, konditerembe pedig nem merek elmenni, de motivációm sincs).


- Mennyi használható tanácsot kaptatok, mi vált be?


A tanácsok általában így kezdődnek: legyen életed! Ez a rész tűnik jelenleg szinte megugorhatatlannak.


- Ha nem megy a dolog, szerintetek veletek vagy a környezetetekkel van probléma?


A neveltetésem, anyám nagyban felelős azért, amiért ilyen lettem. De alapvetően bennem van a hiba. Rá lehet fogni a társadalomra, de mindig is az erősebb kutya b.szott. Szó szerint. Én ezen a területen gyenge vagyok.


- Hány évesek és milyen neműek vagytok?


30F

2020. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sehogy,nem is érdekel már egxik férfi sem!
2020. júl. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30 felett sima ügy a csajozás. Minden ujjamra jut punci. Akinek még ennyi sem megy, az ássa el magát!
2020. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Soha nem ment. Ronda vagyok, személyiségre sem egy nagy eresztés. Ehhez jön pluszban, hogy ahol élek, finoman szólva nem a lehetőségek földje, költözés pedig nem opció. Már rég nem ismerek meg olyan új férfiakat, akik potenciális jelöltek, csak foglaltakat, időseket vagy nőket. Net nem pálya, még élőben is gáz vagyok, nemhogy fotón/kamerán keresztül, a tartalmas levelezgetés sem megy "uncsi", iq-light személyiséggel.

29N

2020. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja, a tanácsokról nem szólt a válaszom (#8), de el lehet képzelni... Irreleváns vagy megvalósíthatatlan, működésképtelen random tippek. A "legjobb" mind közül az, hogy tanuljak valami újat, aztán csináljak hatalmas karriert. Ja, persze, mert ez így működik. És amúgy is nagyon sok köze van ám a témához, ettől majd biztos atomvonzó álomnő leszek, akinek a lábai előtt hevernek a férfiak.
2020. júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
fhosul. 35 F
2020. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!