Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vékony fiúként hogyan lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony fiúként hogyan lehetne barátnőm?

Figyelt kérdés
Szerintem emiatt egy lánynak sem vagyok vonzó. Meg nekem az átlagos alkatú lányok tetszenek. A túl vékonyak és a túl elhízottak nem. A személyiségemmel sem tudom a lányokat lenyugozni, mert eléggé csendes vagyok.
2020. júl. 5. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A külsődön tudsz némileg változtatni, de itt a csendességed a fő probléma.
2020. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül, ismeretségi körödben egyetlen vékony fiunak sincs barátnöje?
2020. júl. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a súlyod a gond. Én pl - csak- vékony srácokkal járok.
2020. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább vékony legyen, mint kövér. De ha zavar a nagyon vékonyságod, akkor fogj hozzá sportolni és izmot felszedni.

A csendesség mit takar? Egy társaságban ülsz, mint egy kuka, vagy harapófogóval kell belőled kihúzni a dolgokat?

2020. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utcára szoktál járni? Én elég sok vékony srácot látok helyes, csinos csajokkal menni.
2020. júl. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na ez az miert nem valtoztatsz ezeken? Az kéne h a sült galamb a szadba repuljon.Na ezt felejtsd el h befektetett energia nelkul majd csurran cseppen valami ez nem igy mukodik.


Ilyen alapon egy uncsi kinezetu csendes csaj is kerdezhetne ezt.


Nem a vilag alakul hozzad,neked kell!

2020. júl. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!