Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy találjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy találjak barátnőt?

Figyelt kérdés
Még nem találtam egy lányt sem, és csak néhánnyal próbáltam volna ismerkedni de nem jött össze. 23 vagyok és még sajnos szűz.
2020. júl. 4. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
TE, sehogy ne akarj nőt!
2020. júl. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szűz is maradsz. Vagy ott lesz a szuzoltas szánalmas opció a prostikkal.
2020. júl. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most miért baj, hogy még szűz?

Valahol például 20+ vesztik el és ezzel semmi gond nincs. Vannak olyan lányok akik kipróbálnák egyszer egy szűz pasival is.

Regisztrálj társkeresőre, ha még nem próbáltad.

Tinder, Badoo, MyLove...stb.

Ott biztos összejön valaki.

De ne stresszelj rá annyit, általában a legváratlanabb helyzetekben talál rá valakire a szerelem.

Nekem sincs már több, mint 4 éve barátom, de úgy vagyok vele, majd lesz. Volt egy időszak, amikor annyira vágytam a szerelemre, hogy erőltettem minden áron, de az eredménye csak az lett, hogy ugyanúgy egyedül maradtam. Én úgy vagyok vele, inkább várok, mint sok ilyen 1-2 hónapos kapcsolat. Legalább is én ezen a véleményen vagyok.

2020. júl. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!