Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, hogy találjak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy találjak lányt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami jó az ismerkedésben, eddig csak a netről tudtam megismerni lányokat. Az a baj hogy nagyon kevés lány van aki tényleg ismerkedni szeretne. De ha nagynehezen találok olyan lányt akkor, azt szokták írni, hogy szimpatikus vagyok neki, és hogy bejövök. Szexre is a netről találtam szép lányokat. De sajnos nagyon ritkán jön össze.

De élőben nem nagyon jövök be a lányoknak, úgy még egy lányt sem tudtam megismerni, csak neten. De gondolom annyira nem vagyok ronda ha a netről találtam szép lányokat, és szexeltünk is...?


2019. ápr. 10. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyi! Én is a Tinderen ismertem meg a faszimat, aki rohadtul szar képekkel regelt (én meg bomba csaj vagyok képeken is, élőben is, csak 5 éve, mióta nem drogozok, alkoholista, szóval nem vagyok egy nagy eresztés)... Aztán hé, mi vagyunk az "álompár", van már közös kutyánk is, együtt élünk, meg minden, aztán közben meg egy gyökér, Tinderes randi volt a kezdet, amelyre én olyan részegen mentem, hogy alig találtam ki a kapun, ő meg vezetett! XD

A netes ismerkedés se hulladék, ördögtől való dolog! :)

2019. ápr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pró tipp: [link]
2019. ápr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, amit az első ír, ilyen legfeljebb egy van a millióból... én elhiszem, hogy ő optimista, mert neki a tinder azt jelenti, hogy felmegy, és jönnek a matchek, de egy fiúnak a tinder egy nagy kalap szar. Kimutatták, hogy az átlag férfinak 0,8% esélye van matchelni. Innentől kezdve sok sikert... Én alig pár csajjal találkoztam két év alatt, és egyik se volt alkalmas hosszú kapcsolatra. Volt, aki egy alkalom után eltűnt, volt, aki külföldi volt, és csak pár hetünk volt egymásra. Volt, aki élőben nem tetszett, volt, akinek én nem. Rendszeres, hogy ha nekem tetsző nővel rak össze, akkor az a nő két üzenet után eltűnik, de a kedvencem az, hogy a csinos nő rögtön szétválik :D Nehogymár VELEM, az átlagos pasival kelljen beszélnie, az csak véletlen lehet, hogy nekem jó nőt dob ki! Ezzel szemben kövér, csúnya lányok szoktak velem matchelni. Hát, köszönöm szépen. Ami a férfiban az átlag, az a nőknél a mélyen átlag alatti. Átlagos férfiként ne átlagos nőben reménykedj, mert még azokra is túl nagy a kereslet. El van ez b..szva.
2019. ápr. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!