Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szedjek fel egy pasit?

Figyelt kérdés

Ötleteket, bevált trükköket várok!

Nők! Ti hogy csináljátok?

Pasik! Hogy szedtek fel? Minek örülnétek?


Vagy visszataszító, ha a nő kezdeményez?


Köszi a válaszokat!



2020. júl. 3. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Honnan ismered?
2020. júl. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Senki konkrét
2020. júl. 3. 16:17
 3/10 Kornikus00 ***** válasza:
Szerintem attól függ hogy kiket akarsz 'felszedni' ha ultra jópasikat kicsit nehéz dolgod lessz mert azoknak akad az ujjukra. A gondolom az alsó ezerre nem vagy kiváncsi.
2020. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Átlagos srácok az eseteim, én sem vagyok egy szépség.
2020. júl. 3. 16:50
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Semmi különös, beszélgetésbe elegyedsz velük és személyes dolgokról kérdezed aztán majd alakul. Vagy felmész tinderre és 25 perc után lesz valakid. :D
2020. júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hm.. én úgy csináltam, hogy egy osztálytársam már ismerte a kiszemeltet és írt neki, hogy lenne egy lány, akit érdekelne, hogy szabad-e, meg lenne kedve a dologhoz. Volt neki, aztán Valentin napon (pont arra esett) odamentem egy tábla mogyorós csokival (a kedvence) és megmondtam, hogy én már kinéztem egy ideje a folyosón és tetszik. Ő meg mondta, hogy milyen aranyos vagyok meg csinos, aztán másnap elvitt randizni. Utána 1 évig és 2 hónapig jártunk. :D

16 éves voltam amúgy akkor. :3

2020. júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Tarskereso. Kulonben megalazo helyzetek sora, mikor azt se tudni, szingli-e es bejonnel-e neki. Mar ha spontan ismerkedes nem adodik.
2020. júl. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy üzletben voltam eladó a srác minden héten odajárt, hónapok után már természetes volt a szia, már természetes volt egy idő után h az üzleten kívül is ha összefutottunk akkor köszöntünk, majd egyszer az üzletben elkezdtem vele beszélgetni, hogy ne haragudj annyit találkozunk, hová valósi vagy , hogy hívnak...és innentől elindult a beszélgetés-....
2020. júl. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Ha majd eldobom magam az utcán, akkor felszedhetsz. :D
2020. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen baromságot hogy egy nő(!?) kezd el beszélgetni hónapok után(?!) egy sráccal... mekkora nyomoréknak kell már lenni ehhez mindkét félnek?!?!
2020. júl. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!