Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szoktátok több hetes ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok több hetes ismerkedés során csak úgy, szó nélkül ott hagyni a másikat? Mi az oka?

Figyelt kérdés
2020. júl. 3. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
60%

Órák vagy napok múlva válaszolt gyakran egyszavas válaszokkal!


A harmadik randira hívtam, péntek neki nem jó programja van, szombaton jönnek a szülei és nem ér rá meg utána 2 hétig nincs rám ideje!


Megbeszéltük a csütörtök estét amikor van rám 1 órája, de szerda este azt is lemondta!


Azóta nem írok neki, öreg vagyok én már bohócnak 😊😊


Ha te írtad ki a kérdést Anett akkor szégyeld magad!

2020. júl. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Ez tudom milyen rossz velem is csinálták.. ez sokszor előfordul mert az ismerkedés egy nehezen menő folyamat és ha az egyik fél érzi hogy nem haladtok előre akkor bonthat így kapcsolatot még ha rosszul is dönt..a netes ismerkedés ennek nagy forrása mert sok kudarcot tesz az ember nyakába és egyszerűen kiég a beszélgetésekben és inkább kilép szó nélkül...


én egyvalakivel jól kijöttem és megkerestem fbn és nem bántam meg mert másfél éve egy pár vagyunk... sok szerencsét


23N

2020. júl. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!