Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Titeket zavar ha egy pasinak nagy orra van?

Figyelt kérdés

Olyan mint a zsidóknak, nagy kampós :(


Egyszer egy cigány beszólt: de nagy bakancs orrom van. Lehet ezért vagyok szűz? F/28



2020. júl. 2. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az összhatástól függ
2020. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A pasiknak jól áll általában.
2020. júl. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az összhatástól függ, de szerintem a legtöbb férfinek jól áll, karakteres.
2020. júl. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ milyen nőre hajtás, akinek hasonló van annak nem fog tetszeni általában, a kislanyos orruaknak annál inkább. Ha azt nézed Berki Krisztián is mennyi csajnak tetszik, pusztán külsőre, mi úgy se értjük meg mi alapján vonzódnak hozzánk, nem vagyunk nők...
2020. júl. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy ahogy a 2. és 3. írja. Persze vannak kivételek.

Páromnak is nagy és kampós. Mégis annyira jóképű és jól áll neki, hogy csak na :) A gyönyörű szemeivel, szögletes arcformájával együtt nagyon jó néz ki, el sem tudnék neki képzelni valami kis pisze orrot. Az arcába szerettem bele, mikor először megláttam, az orrával együtt, sőt, mondhatni az orra miatt :D

2020. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten tetszenek a zsidó orrú pasik :D A rinyáló szűzfiúk már nem annyira.
2020. júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is bejon ez az orrtipus, nyilvan az osszhatas alapjan ettol meg lehet valaki csunya, de az semmikepp nem jon be, amikor valaki 1-2 kulso tulajdonsagra akarja fogni, hogy miert nem kell a noknek. Magadba esetleg neztel mar? Tudod, nem a tukorbe, hanem a fejedbe.
2020. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem igazán érdekel. Mi számít nagynak?
2020. júl. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!