Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról a férfiról, aki 4 nőt fűz egyszerre?

Figyelt kérdés

Szexuális célra használja mind a 4 hölgyet, de senkivel nem akar komoly kapcsolatot.

A hölgyek nem tudják hogy mi a helyzet, azt gondolják ők az egyetlenek.



2020. júl. 1. 23:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Remélem húz kotont a faxára!
2020. júl. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
Egy roncs. Ami még nem ütközik ki a testén, mert fiatal középkorú, de már csak pár év, és olyan atmoszférája lesz jobb esetben amikor örül, ha valaki szólni fog hozzá, rosszabb esetben: impotencia.
2020. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
48%
Gáz, nagy Kandúr Bandi, az tuti. A "Legyen b*i a maci" nyuszikás vicc jut róla az eszembe.
2020. júl. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Lesújtó. Én nekem elég lenne egy nő is egyszerre nem kéne 4. Plusz át is veri mindet ami még visszataszítóbb. 23F
2020. júl. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
Egy idő után kiélt fejük lesz, nem tudom hogyan de látszik rajtuk idősebb korukra, hogy élvhajhászok. Egyébként meg nem érdekel addig míg nem engem akar fűzni. :)
2020. júl. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
#5 Én vagyok a 5.-ik jelölt, sajnos😂
2020. júl. 1. 23:29
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is így gondolom,örülök hogy más is így gondolja. :)
2020. júl. 1. 23:30
 8/24 anonim ***** válasza:
96%
Akkor mi a kérdés?
2020. júl. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
98%
Dobd ki es mond meg neki hogy nem pályázol az 5. Betöltetlen állásra.
2020. júl. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
71%
Azt gondolom, hogy egy idióta, önző, érzelmileg sekélyes ember az ilyen. Sajnos ismerek én is egyet. Persze mások nem tudnak erről, így mindenki jónak és megbízhatónak tartja, pedig pont nem az, csak színészkedik és össze-vissza hazudozik, meg hízeleg.
2020. júl. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!