Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szólnak ehhez a helyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnak ehhez a helyi kislányok? Link az index.hu/techtud/2020/06/30/instagram_megvaltoztatta_a_szeps egidealt_szepsegipar_kozossegi_media_plasztikai_mutet_beavat kozas_filterek_szurok/

Figyelt kérdés
2020. júl. 1. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a link.
2020. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2020. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A témában egy dolgot érdemes megnézni: South Park - "A hobbit" című rész. Nagyjából illik erre a dologra a mai napig.
2020. júl. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Innentől kezdve kinek van joga számon kérni a másikat h vajon ugy néz-e ki a valóságban is mint a képeken? :D

És hány "nem mentem el a randira" kérdés lesz mert nem merik felvállalni magukat a valóságban? :)

2020. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elárulok valamit, nem akarom, hogy sokkoljon, de MINDIG alakította a média az aktuális szépségideált. Azért tudjuk, hogy 100 évvel ezelőtt a flapper ruha volt a divat, mert mindenki azt hordta. Az 50-es éveket is felismered, ha tévében ábrázolják, mert swing dress-t fognak hordani lapos cipővel. A 80-as években meg a "bármi rongyot felkapok, és kék a szemhéjam, ciklámen a szám" volt a divat. Mind-mind a média miatt.
2020. júl. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes nekem a gyakori nem engedett a múltkor kirakni egy kérdést mert egy szó nem stimmelt, de ilyen linkeket el lehet helyezni benne ... oké.
2020. júl. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6 Megbolondult már a gyakori teljesen, pláne ezzel az új külsővel.


Kérdező: nem mindegy neked? Hadd szerkesztgesse magát, aki akarja. Értelmes embernek amúgy is feltűnik, hogy szét van filterezve, szerkesztve a kép és nem fogja azt gondolni, hogy az a valóság. Ha meg igen, akkor az már az ő baja.

2020. júl. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak átfutottam a cikket. Nincs se "instám", se okostelefonom, szóval hidegen hagy ez a téma.
2020. júl. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem érint, én még mindig a való világban élek és nem az interneten. Viszont annak azért örülök, hogy a 90-es években nőttem fel és nem most.
2020. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!