Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találjak pasit? Hová...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találjak pasit? Hová menjek? Inkább komoly kapcsolatot keresek mint alkalmit

Figyelt kérdés
Nem kell privát, köszi, itt nem ismerkedek senkivel
2020. jún. 29. 11:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
37%

9. Vagyok megint

10. Ennél sokkal rosszabb a helyzet. Mert saját magukat sokkal többre tartják, mint a pasikat.

De valamiért elfelejti, hogy ugyanúgy egyedülállóak mint a pasik akik itt vannak. Annyi kivétellel hogy nem jó "bárki" hanem a legjobb kell. Vagy a legjobbak egyike.

Ami ugyanúgy irreális, mint az hogy bárki jó. Nem ők nélkül vannak ők is egyedül. De az okokat külső dolgoknak tudják be és a pasik hiányosságainak.

Senki a világon nincs, aki pl 1 évig egyedül van és nem tehet róla.

2020. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Talán lenne jó pasi aki neked nem megfelelő. 23F
2020. jún. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11-es, nagyon jól látod. Ezek a tipikus gyökér ostoba nőszemélyek. Csak újjal mutogatnak, felelősséget hárítanak, mást nem tudnak sajnos :/
2020. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ez megmosolygtat, mikor azt mondják, gyik-en ne ismerkedjenek, mert sok a gyökér. Mert ha elmegy egy buliba, ott biztos mindenki egy udvarias Don Juan, aki kihúzza nekik a széket is. Ne vicceljünk már! :D


Vannak itt is tök normális, jófej, értelmes emberek, csak ki kéne nyitni a szemeteket.

2020. jún. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Vagy túl válogatós vagy, netán dagadt vagy nem nézel túl jól ki és várod, hogy valami sexy izmos gazdag pali találjon meg vagy nem hagyod magad stb... Sok oka lehet

Általában az igények túl magasak.

Szokták mondani, filléres nők milliós igények. (Ne vedd magadra) de ilyen is van sok

2020. jún. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Igen túl válogatós vagy, a pasinak nálad minden pontban a listádon stimmelnie kell.


Az olyan nők akik jól néznek de mégsem találnak senkit azoknak óriási a listájuk...


- legyen jóképű

- legyen izmos

- legyen jó fizetése

- legyen jó autója

- legyen saját lakása vagy háza

- szeresse a kutyákat macskákat

- vigyen nyaralni minden évben ha lehet inkább 2x

- tudjon kitűnően főzni

- mindig érjen rá amikor nekem jó

- rá se nézzen másik nőre

- legyen diplomája mert ha nincs biztos hülye

- ha lehet ne lakjon távolabb 5 km-nél

- lelkitárs is legyen

- ő legyen a legjobb barátom

- ne zavarja ha elmegyek fiú barátokkal bulizni, de ő meg ne próbálja ugyanezt

- legyen kedves türelmes mindig ha hisztis vagyok vagy rossz napom van akkor is

- szeresse a családomat

- ha én vega vagyok ő is legyen az

stb stb


lássuk csak 20 pont stimmel de 1 pont az nem...hajjajj hát ez kiesett.

Na lássuk a következőt...

2020. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Na lássuk a következőt..."


És ez a baj, darab darab, azt csodálkoznak ha értelmes fickó, azaz ember nem akar semmiféle kapcsolatot ilyenekkel.

2020. jún. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!