Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strandon esetleg van esély?

Figyelt kérdés

Szóval a családom el akar vinni magával strandra, mondván hogy hát ha találok végre magamnak egy lányt, meg itt a nyár, sose tudhatom. Az a helyzet hogy már egy jó ideje egyedülálló vagyok és szívesen ismerkednék lányokkal, de az utóbbi időbe annyit csalódtam, hogy nincs is igazán kedvem próbálkozni. Plusz nekem a strand inkább a fürdőzésről meg a szórakozásról szól mint kimondottan a csajozásról. Az még esetleg más lenne ha haverokkal lennénk kötetlenül, akkor elképzelhetőnek tartom, de hogy napozó csajokhoz odamenjek próbálkozni valahogy furánal hat.

Vagy nem tudom, ti mit gondoltok erről? Lányok, ti mit szólnátok ha épp egyedül vagy barátnőkkel napoztok mondjuk és a perifériáról beúszik egy srác hogy ismerkedne veletek?



2020. jún. 28. 17:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
30%

Ember! Fogalmad nincs az életről!

Ha lenne egy kis sütnivalód, simán tudnál ismerkedni az utcán is!

De nem! Te ott akarsz ahova mindenki többesben jár! Majd megtetszik valaki és majd te leszólítod a szülei előtt vagy a rajtad röhögő barátnői előtt??? Igazi lúzer vagy!

2020. jún. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
11# Nem kéne macskagyökérre festékhigítót szívni, miközben az alteregoban latexruhás fiúkák nyalják a tejszínhabot rólad :)
2020. jún. 29. 06:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!