Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strandon esetleg van esély?

Figyelt kérdés

Szóval a családom el akar vinni magával strandra, mondván hogy hát ha találok végre magamnak egy lányt, meg itt a nyár, sose tudhatom. Az a helyzet hogy már egy jó ideje egyedülálló vagyok és szívesen ismerkednék lányokkal, de az utóbbi időbe annyit csalódtam, hogy nincs is igazán kedvem próbálkozni. Plusz nekem a strand inkább a fürdőzésről meg a szórakozásról szól mint kimondottan a csajozásról. Az még esetleg más lenne ha haverokkal lennénk kötetlenül, akkor elképzelhetőnek tartom, de hogy napozó csajokhoz odamenjek próbálkozni valahogy furánal hat.

Vagy nem tudom, ti mit gondoltok erről? Lányok, ti mit szólnátok ha épp egyedül vagy barátnőkkel napoztok mondjuk és a perifériáról beúszik egy srác hogy ismerkedne veletek?



2020. jún. 28. 17:44
A kérdező szavazást indított:
Én nyitott lennék rá!
Attól függ hogy néz ki/milyen a stílusa
Strandra inkább pihenni/kikapcsolódni járok, nem pasizni
Hagyd a nőket, jön a PS5, arra ugorj rá inkább!
38 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy engem nem zavarna ha valaki bepróbálkozna ott, ha bejön a srac🤷🏻‍♀️ Viszont az fura, ha a családjával van és azok végig nézik az egészet..
2020. jún. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nyílván leválnék róluk, nem fognák a kezemet közben és mondanák hogy "jajj szólítsd már meg azt a lányt, olyan aranyos" azért a helyzet ennyire nem durva 😀
2020. jún. 28. 17:57
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
En dugtam mar oltozoben L
2020. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Eleve az a probléma, hogy még nem raktad rendbe magad, így nem is akarod. Ne a családod miatt csajozz.
2020. jún. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Többet is írhatnál. Hány éves vagy szüleid mennyire menők? Meg hogy szoktatok egyébként strandolni? Leteszitek a polifómokat és egymás mellett heverésztek újságot olvastok, lángosoztok .... és te egy ilyen pozícióból kerekednél fel öles léptekkel a kiszemelt felé??? Vagy csak a fuvart veszed igénybe és te diktálod meddig maradtok?
2020. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én régebben sok pasival szemeztem strand, mikor szüleimmel voltam nyaralni és egyedül mentem úszni. 16 évesen így szólított le egy srác. Ennek már 14 éve.

Szerintem simán le lehet szólítani egy lányt strandon, ha meg van a kölcsönös szimpátia.

2020. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem ismerkednek strandon, mivel 1000% hogy aki ott ismerkedik, annak csak a testem tetszett meg hirtelen. Kozossegben ismerkedem, feloltozve.
2020. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
Hát igen elég kevés esélye van ... engem is ezzel b&sztatnak, hogy majd ott megismerek egy szép lányt. Persze, amikor mindenki a családjával pasijával van :D
2020. jún. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%

#7

Fck. logic.

Közösségben, felöltözve is legelőször a külsőd fog megtetszeni egy embernek, aki még nem ismer téged, mivel nincs rád írva, hogy milyen belső tulajdonságokkal rendelkezel.

2020. jún. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

5#

Közösen mennénk családilag, a kötelező reggeli/ebéd/vacsorán kívűl sok mást nem kell csinálnunk együtt, én 26 vagyok, tehát csinálhatok gyakorlatilag amit akarok, csak tényleg azt szeretnék ha lenne megint barátnőm, hogy ne legyek ilyen befordult, amit értékelek is, csak ez nem megy ilyen könnyen sajnos.


8#

Igen, javarészt ez a helyzet, egyedül lányok tényleg nem járnak le, ha mást nem baráti társasággal, de oda meg hogy rongyolsz be hogy "hello szia?"

Szóval nem egyszerű na 😅


Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat 😉

2020. jún. 28. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!