Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nok! Szerintetek mert van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok! Szerintetek mert van ez?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, h fél éve vagyok egyedül egy hosszú parkapcsolat viharos véget érte óta és most jött el az idő, h nagyon hianyzik a szerelem az életemből. Hiányzik az izgalmas fokozatos út ami egy családias párkapcsolatba vezet.

De...úgy érzem, h valami nem megy már mint az előtt.

Csak 30 vagyok mondhatni rendezett életet elek: otthon, vállalkozás...de valahogy kiestem az ismerkedésből!

Egyszerűen nem tudom, hogyan csinaljam...tudna valaki ebben segíteni, h mi lehet a gond?

Egy ideje magamat hibáztatom, h nem vagyok elég jó.

Előre is köszönöm a segítséget!

És komoly a kérdés, kérlek tarthatok tiszteletbe ha nem nagy kérés!


2020. jún. 27. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Fél év egy hosszú kapcsolat után, az semmi. Még messze nem vagy túl az előző kapcsolatodon. Szerintem még masszívan nem állsz készen rá. Tuti, hogy bele fogsz lépni másik kapcsolatba, de hogy magadnak fogsz legjobban ártani vele az tuti.
2020. jún. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!