Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire külső orientál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire külső orientált lett a világ?

Figyelt kérdés
Azt látom mindenhol hogy szinte csak a külsőt nézik az emberek többsége, jó csaj, helyes pasi stb. Társkeresőn is minél több képet küldjön a másik és társai. Persze fontos a külső, hogy vonzódjak a másikhoz, de nagyon nem minden. Én pl. simán adtam olyan embernek esélyt, aki képről nem is jött be, de találkoztam vele, jól elvoltunk és így megszerettem, jó két év lett belőle. Szerintem ma már ilyen akit elképzelhető.
2020. jún. 27. 09:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is kulso orientalt volt, csak regen le kellett nyelni a bekat, ha valaki csunya volt, a hozomanyert cserebe. Ma is van ilyenre pelda, csak ma mar nem kenyszer es fokent a nok elnek vele, akik olyanok. De regen mindegy volt, no vagy ferfi, ha te voltal a tronorokos, akkor se volt beleszolasod, apadek kijeloltek neked, hogy xy nemes csalad lanyat kell elvenned, aztan az mindegy volt, hogy amugy banyarem, a neve megvan, az a lenyeg :D Az alacsonyabb korokben elo embereknek meg szimplan nem volt valasztasi lehetoseg, abbol a 10 korabelibol kellett valogatni, akik ott eltek a faluban.

A modernebb idokben mar pedig mindig is nezte a kulsot az ember. Ezalol mindig csak az volt kivetel, akinek tenyleg nem volt valasztasi lehetosege.

2020. jún. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Mit kell csodálkozni? A média vírus felfalta a világot, erről szól minden, fogyókúra, kondi, "sport", "egészség". Minden de minden arra mutat, hogy eladható legyél a húspiacon, ez kár is tagadni. Perfekt nőket és férfiakat látni a képernyőkön, a plakátokon, így mindenkinek az agyában szinte ez az ideál. Női oldalról vékony, hosszú combok, kerek popsi, vékony derék, egyenes vállak, formás cici, szép arc, hosszú jaj stb. Férfi oldalról kisportolt, leszálkásított test, karakteres arc, izmos mellkas, vállak, kar, lábak, barna haj, 180-as magassággal minimum. Sok helyen ha nem hozod ezeket az alap dolgokat, levegőnek néznek.
2020. jún. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
"Számít a külső" és "A külső számít" között nagy különbség van.
2020. jún. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem igaz épp hogy mostanában kezdenek menők lenni a duci modellek és a nem átlagos dolgok. Amúgy meg rohadt elcsépelt de "külső megfog, belső megtart" dolog nagyon is igaz.
2020. jún. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Mindig ilyen volt. A külső a legfontosabb, de a személyiség is számít.
2020. jún. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Mindig is ilyen volt. Evolúciós okokból. Csak míg pár évtizede/évszázada a társadalmi normák felülírták az evolúció törvényeit, ma újra a legfittebb, legrátermettebb, legszebb fog párosodni. Ezt hozta a liberális demokrácia. Szabad a verseny, szabadon ki lehet taposni a másik belét. Születéskor a lehetőségeinket tekintve többé-kevésbé egyenlők vagyunk ismét, csak éppen az emberek képességei nem egyenlők.
2020. jún. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Azt szeretném csak megtudni, hogy a te párod mit érzett volna, ha közlöd vele, hogy amúgy nem is tetszett neked soha, csak azért vagy vele mert "jól elvagytok". Tudod sokaknak ez nem elég egy kapcsolathoz. Én ezeket az embereket szoktam barátnak/havernek nevezni, akivel elvagyok, de nem tetszik, nincs vonzalom.


De tegyük fel, hogy adok egy esélyt valakinek, aki nem tetszik. Jól elvagyunk a randin, aztán közlöm vele, hogy mégsem akarok tőle semmit. Mondjam el az igazat, hogy azért, mert nem tetszik nekem és ezen nem tudom magam túltenni? Szerintem onnantól jogos a kérdés, hogy akkor minek találkoztam vele egyáltalán.

2020. jún. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

7-es


Szerintem sokan adnak esélyt úgy is, hogy amúgy nem igazán jön be az illető nekik de belsőleg jó emberek, jól elvannak stb. és miért ne próbálják meg. Én is csináltam ezt egyszer, nehéz volt az tény, szét is mentünk. Azóta meg már évek óta egyedül vagyok mert egyszerűen nem találok olyat, aki megfelelne nekem párkapcsolatra (kémia és belső tulajdonság is passzol).

27 N

2020. jún. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
8-as. Házas férfiként mondom, hogy igazad van! Én mindenkinek azt javaslom, hogy csak olyannal alakítson ki kapcsolatot, ahol az ész, a kémia és az érzelmek MAXIMÁLISAN működnek. Nagyon megalázó tud lenni, hogy te odateszed magad egy kapcsolatban, erre a párod meg vagy a szexet vonja meg, vagy a normális kommunikációt, vagy érzed hogy kerül, esetleg taszítod. Persze mint kapcsolat vagy család működik kifelé, de belül az egyik fél szenved. Van ilyen? De még mennyi... főleg ha a házasságokat nézzük.
2020. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
#8 semmi értelme olyan emberrel ismerkedni aki külsőre nem tetszik egy kicsit sem. Ha te meg tetszel neki akkor kifejezetten szemét dolog.
2020. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!