Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mennyire adnak esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire adnak esélyt egy cukorbeteg férfinak?

Figyelt kérdés
2020. jún. 25. 15:45
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez nem akadály a nőknek
Borzasztó gazdag és jó pasinak kell lennie egy cukorbetegnek ha barátnőt szeretne
Semmi esélye egy ilyen beteg férfinak hogy egészséges barátnője legyen
29 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem senkire nincs ráírva, hogy cukros e vagy sem elsőre. Viszont ismerkedéskor, ha kiderül lehet valaki azt mondja nem szeretne cukros emberrel együtt élni ez benne van a pakliban, de elsőre tuti nem emiatt fog dönteni egy csaj sem csak másodikra, ha kiderül. De fiatalon nem gondolkodik el azon, hogy netán emiatt jó pár évvel előbb elvesztheti a párját stb. egy idősebb nő már ezt is latba veszi stb.
2020. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Semennyire! Az kihat a kukacra is.
2020. jún. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

En voltam kapvsolatban cukorbeteggel. Ami leginkabb idegesitett, az az volt, hogy barhol,barmilyen helyzetben lemerte a cukrat vagy beadta az inzulint. Tehat egy cseppet sem fordult el vagy barmi. Egy cukorbeteg baratnom pl. ilyenkor vagy kimegy a mosdoba, vagy elfordul...de nem teszi kozszemlere!

Aztan van az a tipikus szag is ami ezzel jar...

Igazabol ez az utobbi volt az,ami elegge elvette a kedvem...

2020. jún. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Ui: vegul nem azert lett vege, mert cukros, hanem mert beteg volt- fejben.
2020. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem csak akkor zavarna, ha Őt zavarná, hogy én szeretek csokit, sütit enni. Édesszájú vagyok eléggé, bár ennek ellenére nem zabálok minden nap sütiket és csokikat, de vannak olyan időszakok, amikor pl egy héten keresztül minden nap megeszek egy kis édességet. Ha ez őt zavarná / szóvá tenné / engem is rá akarna venni, hogy ne egyek cukrosat akkor zavarna.
2020. jún. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha emelle 170 kilo es minden baja van, akkor extrem kizaro ok. Volt egy cukorbeteg kolleganom, rajta semmi jele nem volt, neha beadta az inzulint maganak es kesz. Ilyen esetben nem kizaro ok.
2020. jún. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!