Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti hogyan és miből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogyan és miből veszitek le, hogy a lány gazdag-e?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk semleges a terep, szóval nem luxus étterem, vagy követségi rendezvény. És nem is olyan a szitu, hogy látod a kocsiját. A telefont ne írjátok, az van részletre is.


Köszi a válaszolóknak!



2020. jún. 23. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb gazdag nő, akit ismerek, általában eszes is. Ostoba nő csak úgy lesz gazdag, ha valaki eltartja és ha a családja alátol valamit, de mivel hülye, azt sem tudja fenntartani.
2020. jún. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A másik jele a gazdaságnak az, hogy leszarja, hogy neked mid van.
2020. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A követségi rendezvény miòta luxus? Rengeteg követségi rendezvèny van kisvàllalkozòknak, munkavàllalòknak, stb.
2020. jún. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
öltözködés
2020. jún. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Márkás óra, márkás ruha, márkás cipő, iphone, stb. Bár nyilván ez mind van részletre és inkább a prolik vágnak fel vele, próbálnak "többnek" látszani. Igazából sehonnan.
2020. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Parfüm elég hamar beadja.
2020. jún. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kb. lehetetlen megkülönböztetni (pl. egy egyetemi rendezvényen) egy jól karbantartott, átlagos hátterű csajt a milliárdos csemetétől. Rendszeres sport (ami látszik is az alakon), igényes smink/haj, divatos ruhák stb. De egy külsőleg top csajról szerintem heteroszexuális férfi nem mondja meg, hogy mennyire drága a ruhája, az ékszerek bizsuk vagy valódiak...

Mondanám, hogy az insta fiók sok mindent elárul, de ott sem menőzik mindenki, vagy nincs is nekik. Illetve fordítva is igaz, sokan nagyon másabb életvitelt mutatnak a közösségi médiában, mint ami a valóság.


Pl. akikről én tudom, hogy van mit a tejbe aprítani, azt csak onnan tudom, hogy kik a szüleik (ezt sem tőlük).


De egyáltalán mi célból írtad ki a kérdést?

2020. jún. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!