Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelölhetem facebookon?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ilyen még nem fordult elő velem, hiszen eddig mindig úgy jött ki, hogy pont én tettem meg az első lépést.

Pár hónappal ezelőtt a közelemben lévő boltban felfigyeltem egy srácra. Egy ismerős álltal a teljes nevét tudom és az életkorát (25).De hiába próbáltam megszólítani egyszerűen elkezdek rekett hangon kb dadogva beszelni es lefagyok. Amikor ő van a kasszába akkor is annyira cikinek érzem ami rám tör, hogy inkább minél előbb próbálok menni. Néha szoktak lenni kisebb szemkontaktusok , de nem tudom jelentene valamit.Azon is gondolkoztam, hogy bejelolom facebookon ha már személyesen nem megy. Nektek erről mi a véleményetek? Jártatok már így ? Mit tennétek? Ciki ha bejelölném csak úgy a semmiből?

21L

Köszönöm aki válaszol rá.



2020. jún. 23. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te nem 21, inkább 12 vagy.
2020. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki?

Legalább kiderül, hogy kölcsönös-e a vonzalom.

2020. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld be aztán kezdj el vele ott beszélgetni.
2020. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!