Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tetszek egy lánynak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszek egy lánynak akkor bejelölhetem Facebookon, és akár ott is kezdeményezhetek? 20/F

Figyelt kérdés
Szinte biztos vagyok benne, hogy tetszek neki azonban élőbe nagyon ritkán találkozunk, mivel máskor vannak óráink (ő más szakra jár). Valami csoda folytán megtaláltam a Fb profilját de mivel nagyon félénk vagyok (szűz is vagyok) ezért még a bejelölés is nehézséget okoz. A pillantásaiból viszont úgy vélem érdekelhetem. Sok lány illet mostanában pozitív jelzőkkel, ezért úgy gondolom talán ő is azért néz mert tetszem neki.

2017. dec. 2. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos az engedélyem nélkül nem.

31/f

2017. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én viszont megengedem :-) 26N
2017. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha tudhatjuk, mi lett a sztori vége.:)

Hajrá:)

2017. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A legrosszabb ***** válasza:
0%
Szerintem nem kéne ebbe belebonyolódni. Egy, a csajnak valószínűleg már van faszija, kettő, a nők alapból elutasítanak minden kezdeményezést az interneten. Annyit mondok, várd ki a sorodat egy nőnél, mert bizony a nőknél sorbanállás vár.
2017. dec. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt hallottam, hogy ezt nincs mit túlbonyolítani. Ha valakinek valaki tetszik akkor tök mindegy mivel, csak kezdeményezzen, nem fogja rossz néven venni. Ezt azért gondolom igaznak mert én is örülnék ha bejelölne egy olyas valaki aki tetszik. De ugyebár a nők gondolkodásmódját nem lehet megfejteni ezért vacillálok...
2017. dec. 2. 21:39
 6/8 anonim ***** válasza:
kezdeményezz nyugodtan
2017. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pajti, még ahhoz sincs bátorságod, hogy rátenyerelj egy gombra, akkor mégis mit vársz? Fogjuk a kis kezed?
2017. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha neki tetszel, kezdeményezzen ő.
2017. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!