Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekel, hogy ki miként cselekedett volna?

Figyelt kérdés

Adott volt egy lány, akivel kb két hónapig beszélgettünk. Eléggé kedveltem, igazából úgy tűnt, hogy ő is engem.

Igazából ami nyugtalanított, és nem is tudtam, hogy érdemes lenne e folytatnom vele a beszélgetést az volt, hogy azt állította, hogy az ex pasija megerőszakolta. És hogy erről senki nem tud.

Igazából nem éreztem, hogy másabb lenne a többi nőhöz képest, szóval nem tudtam, hogy az állítása valós e vagy sem.

Sajnos a magam részéről, illetve az, hogy sosem mertem nyitni az emberek felé, mert kinevettek, folyton bántottak, nem is akartam kb ismerkedni soha.

És enyhén szólva is voltak olyan dolgaim, amik nem normálisak. Nem is csodálom úgy mond hogy lelépett az életemből kb 2 hete már.


Csak az érdekel, hogy más folytatná e az ismerkedést úgy, hogy ilyent mond a nő, illetve amit csinált, hogy játszott velem. Folyton azon lovagolt, hogy legyünk barátok, de még is sokszor volt olyan, hogy féltékenynek éreztem őt.

Viszont találkozáskor is a pofámba vágta, hogy barátkozni szeretne inkább. Egyébként egy-két apró dolog történt. Kis orális kényeztetés mindkét oldalról.

Igazából ezzel az agyhúzással cseszett fel sokszor.


2020. jún. 23. 11:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
64%
#10: Az teljesen mindegy, hogy hogyan erőszakolták meg, az erőszak az erőszak. Már ha valóban történt ilyen. De lehet, hogy csak egy beteges hazudozóval/pszichopatával hozott össze téged a sors. Akit tényleg megerőszakolnak, az rendszerint retteg mindenféle közeledéstől, nem hogy félpucér képeket küldözgessen, meg orális szexben élvezkedjen. Újra csak azt tudom mondani, hogy örülj, hogy megszabadultál tőle, később sokkal rosszabb lett volna.
2020. jún. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Annyira nem örülök neki. Nem tolonganak utánam a nők. Barátaim sincsenek. Jól esett, hogy volt kivel beszélgetni. Még ha rövid ideig is. Amúgy sejtem, hogy sok ember tényleg nem így állna hozzá a dolgokhoz mint ő. Szóval biztos volt, amiben kamuzott, az a baj, hogy hiányzik :(
2020. jún. 23. 18:01
 13/13 anonim ***** válasza:
64%
#12: Átérzem a helyzetedet, én is így vagyok, de gondolj bele, mennyi rosszat tudott volna okozni neked, ráadásul ha esetleg kattant volt, akkor az egy idő után biztosan megnehezítette volna a mindennapjaidat. Nekem is volt egy ilyen csajhoz "szerencsém", csak már későn esett le, hogy zakkant. Ő pl. egyszer hajnali 2-kor akart volna hívni, de eljátszotta azt is, hogy elbeszélgettünk, utána eltűnt, telefonon hívtam, nem vette fel, vissza sem hívott, egyszerre felbukkant a semmiből, se se magyarázat, se bocsánatkérés, se semmi. Ezt még lenyeltem volna, de a 2. randira pl. el sem jött, én hiába utaztam el, és utol sem tudtam őt érni. Hazaértem, erre nemsokára írt nekem, hogy azonnal költözzek oda hozzá, mert ő magányos. Aztán még meg is alázott, hogy neki a városi fiúk az esetei, és hogy nem egy hatvan évessel akar járni (ő olyan 23-24 körül volt, én 30). Ekkor tényleg betelt a pohár, és megírtam neki, hogy nem akarok vele beszélni többé. Utána még hívogatott, de nem vettem fel, írt is még párszor, pl. hogy vigyem el őt szórakozni, gondoltam magamban, vigyen a hóhér. Hálát adtam az égnek, amikor végre végleg eltűnt az életemből, és azt mondom, hogy inkább vagyok magányos, mint hogy az ilyenek rabolják az időmet és az energiámat.
2020. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!