Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekel, hogy ki miként cselekedett volna?

Figyelt kérdés

Adott volt egy lány, akivel kb két hónapig beszélgettünk. Eléggé kedveltem, igazából úgy tűnt, hogy ő is engem.

Igazából ami nyugtalanított, és nem is tudtam, hogy érdemes lenne e folytatnom vele a beszélgetést az volt, hogy azt állította, hogy az ex pasija megerőszakolta. És hogy erről senki nem tud.

Igazából nem éreztem, hogy másabb lenne a többi nőhöz képest, szóval nem tudtam, hogy az állítása valós e vagy sem.

Sajnos a magam részéről, illetve az, hogy sosem mertem nyitni az emberek felé, mert kinevettek, folyton bántottak, nem is akartam kb ismerkedni soha.

És enyhén szólva is voltak olyan dolgaim, amik nem normálisak. Nem is csodálom úgy mond hogy lelépett az életemből kb 2 hete már.


Csak az érdekel, hogy más folytatná e az ismerkedést úgy, hogy ilyent mond a nő, illetve amit csinált, hogy játszott velem. Folyton azon lovagolt, hogy legyünk barátok, de még is sokszor volt olyan, hogy féltékenynek éreztem őt.

Viszont találkozáskor is a pofámba vágta, hogy barátkozni szeretne inkább. Egyébként egy-két apró dolog történt. Kis orális kényeztetés mindkét oldalról.

Igazából ezzel az agyhúzással cseszett fel sokszor.


2020. jún. 23. 11:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

kölcsönös orális kényeztetés neked apró, jelentéktelen dolog?


Hmm, érdekes.


semmit nem kezdenék vele, ha azt mondja semmit nem akar, de az orál az mehetne nála, úgy hogy valamikor megerőszakolták. Vészcsengő már az elmondottak alapján is nagyon cseng nálam.

2020. jún. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az orálban benne lettem volna, a többi rizsa nem érdekel.
2020. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%

Ha komolyan azért nem akarod folytatni valakivel az ismerkedést, mert megerőszakolták, akkor jobb is, ha nem veled jön össze, hanem valami normális, empatikus emberrel. Még meg is bízott benned, hogy ezt bevallotta (pláne, hogy másnak még nem is mondta...), te meg rögtön így állsz hozzá ahelyett, hogy elfogadnád, segítenél neki, és örülnél, hogy megbízik benned...

Valószínű pont azért haladt ilyen lassan, azért akart először csak “barátkozni”, és nem elmenni a szexig, mert nyilvánvalóan hatalmas traumát okozott neki az exével való dolog, és nehezebb megint megnyílnia, bizalmatlanabb lett, és tesztelni akart téged, hogy vajon tényleg kedveled-e és elfogadod, türelmes vagy-e vele, vagy ugyanolyan erőszakosan a szexre hajtasz. Te pedig végül bebizonyítottad, hogy egyáltalán nem vagy sem empatikus, sem türelmes, nem bízhat benned (elvégre itt is úgy írsz, mintha “agyhúzás” lenne, és megsértődgetsz, mintha kötelezően le kellett volna veled feküdnie, tehát majdnem ugyanolyan undorítóan gondolkozol, mint az exe, csak nem cselekedsz) - ő ezt észrevette, és valószínű ezért vetett véget a dolognak.

Őszintén szerintem hagyd a lányt, megérdemli, hogy olyannal jöjjön össze, akibe némi érzelmi intelligencia is szorult.

2020. jún. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Számomra nagyon is felejtős lenne ez a lány. Akinek a szavai és a tettei nincsenek összhangban egymással, az nem érdemli meg, hogy később is foglalkozzak vele. Sajnos sokan vannak ilyenek, naiv koromban én is futottam már bele ilyenbe, aztán amikor elmondtam neki, hogy szerintem azok a jelek, amiket ő adott, nem férnek bele a barátságba, még ő kezdett el hisztizni, hogy mit képzelek magamról. A támadás a legjobb védekezés, ugyebár. Szerintem örülj, hogy megszabadultál ettől a csajtól, később még nagyobb törést okozott volna a lelkednek.
2020. jún. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
#3: Ha csak barátkozni akart a csaj, akkor miért szopta (le) a kérdezőt? Lassan haladunk, de azért a szopás-nyal(at)ás belefér? Nekem ez a sztori valahol sántít. Aki szexuális erőszak áldozata lett, és nehezen bízik a másikban, az szerinted két hónapon belül belemegy a szopi-nyaliba? Én találkoztam frigid lánnyal, aki irtózott mindenféle testi kontaktustól (gondolom, még szűz is volt), hosszabb levelezés után is csak abba ment bele, hogy találkozáskor kézfogással üdvözölhetjük egymást, még puszi sem lehetséges.
2020. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Egy oral nem lenyegtelen aprosag. Ha csak baratkozast nyomatekosit, belenyugodnek, hadd menjen.

Igy is, viszont azzal megtoldva, hogy a csaj is zavaros, es meg baratsag se lehetett volna.

2020. jún. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

4-essel és 5-össel értek egyet.

Ez a lány nagyon furcsa volt, ami csöppet sem magyarázható azzal, hogy megerőszakolták (barátkozunk, de orálisan kényeztetünk).

Kérdező, jól jártál, hogy dobott. Keressen magának más bolondot, te meg egy normális nőt.

2020. jún. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Már a 2 hónap ismerkedésnél le kellett volna esnie, hogy csak szórakozik veled.
2020. jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Nekem az a fura, hogy egy ilyen traumatikus eseményt, amit állítólag senkinek sem mondott el, egy két hónapos ismerkedésben rázúdít egy gyakorlatilag idegenre. Persze, sokan vannak, akik idegeneknek könnyebben megnyílnak, de erre való a pszichológus, nem egy potenciális pár-jelölt. Akivel ilyen semmilyen módon ismerkedik ráadásul. Szerintem még ő maga sem tudta, mit akar (most függetlenül az exével átélt élményeitől), és azért szórakozott ezzel a "van is esély többre meg nincs is" dologgal.

Ugyan nőként nem biztos, hogy mérvadó a válaszom, de szerintem itt a csajnál az összkép volt zavaros, és én sem folytattam volna vele az ismerkedést a helyedben, függetlenül a múltjától. Ha csak annyi lett volna, hogy megerőszakolták, de egyébként korrekt, őszinte, normális, akkor ennek önmagában szerintem nem szabadna vízválasztónak lennie, de itt más baj is volt, ami az erőszaktól eltekintve is ellehetetlenít egy kapcsolatot.

2020. jún. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A saját állítása szerint nem punciba erőszakolta meg a gyerek. Olyant mondott, hogy erőszakkal leszopatta magát, meg seggbe csinálta neki.

Hát.. mentálisan egy kicsit furcsa volt nekem a lány. Egyébként 2x találkoztunk, elsőnél semmi nem történt.

Csak pont mindig ezzel húzta az agyam, hogy alig lehetett rá venni találkozásra.

Nem mellesleg:

Beszélgettünk és azt mondta, hogy barátságnál többet nem akar, majd egyszer csak kapni kezdtem tőle fél meztelen fotókat magáról.

Aztán persze, hogy én meg beindultam a dologtól.

Aztán húzta a dolgot, hogy legyünk csak barátok.

Na most ez kitől normális dolog őszintén?

2020. jún. 23. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!