Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy valaki túl introvertált ahhoz, hogy párkapcsolata legyen?

Figyelt kérdés

Mondjuk annyira magába forduló, zárkózott valaki, hogy nem képes olyan szinten közel engedni magához valakit lelkileg és testileg sem, amit egy párkapcsolat megkíván. Ha együtt kéne élnie valakivel, zavarná, hogy megszűnik a magánszférája, hiszen közös szobában laknak, egy ágyban alszanak, és nehezen viselné, hogy a másik mindig ott van körülötte, nem tud hová félrevonulni. Még akkor is, ha őszintén szereti a párját.

Szerintetek létezhet ilyen, vagy ismertek ilyen embert, esetleg ti vagytok így vele?

Köszönöm a válaszokat!



2020. jún. 22. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Introventált nem jelenti azt, amit te mondasz. Csak rápróbálid húzni, okot találni a valós problémára.


[link]

2020. jún. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az introvertált egx tök egészséges ember, aki nagy társaságok és társas nyüzsgés helyett inkább négyszemközt beszélget gyakrabban mélyebb dolgokról és szeret a gondolataival ellenni. Tehát egyfajta preferencia a (társas) feltöltődésre.


Amit leírtál, az meg problémás, görcsös, beteg.

2020. jún. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Napi "gátlásos szociális fóbiás vagyok, de azt mondom rá hogy introvertált hogy szebbnek hangozzon" kérdés.

Milliószor le lett már írva, hogy az introvertáltság nem az, amit sokan hisznek

2020. jún. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Jelen 🙋 De ez szerintem is túlmutat az introvertáltságon, noha az alapszemélyiségem nekem is az. Inkább valami kötődési zavar lehet vagy szorongás, ami társult az introverzióhoz, és így együtt már elég "ütős" kombó...
2020. jún. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Az introvertált férfiak alapból nem kellenek a nőknek. Minden introvertált férfit szociális fóbiásnak vagy egyenesen őrültnek hisznek.
2020. jún. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Létezhet"?


Mindig létezett ilyen.

2020. jún. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Létezem, bár nem vagyok introvertált... inkább csak hitetlen, nem akarok alkalmazkodni, nem hiszem el hogy valakinek megfelelek.
2020. jún. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok az élő példa rá.(F)
2020. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!