Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mi a véleményetek egy ilyen férfiról?

Figyelt kérdés
Aki nagyon toleráns (testi sajátosságok, kisebb szépséghibák tekintetében), és neki nem a külső az elsődleges. Viszont egy alapkritérium van nála: Ne legyen túlsúlyos (testzsír 33-35% felett, BMI kb 30 ) a nő, mert szerinte az igénytelenségre, önzőségre vall.

2020. jún. 21. 18:24
A kérdező szavazást indított:
Megvetem az ilyen pasikat, nincs joga, hogy ilyen legyen az ízlése
Kicsit fura, de ezt neki kell tudni
Nem baj, csak kultúráltan kommunikálja le
Nekem ez nem akadály, mert rendszeresen sportolok, nem zabálom túl magam
Abszolút igaza van, és a pocakos hímek is visszataszítóak.
27 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi. Ő dolga.
2020. jún. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

(testzsír 33-35% felett, BMI kb 30 )


Ezmiez? Linkelj képet ilyen nőről!

2020. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudok ilyen képet. Úgyse vallják be az igazat. Helyesbíteném a BMI indexet 26 -ra (úgyis csak kb irányadó).


Itt láthattok képeket: [link]

Pl 170cm és 75kg az pont 26-os BMI nőnél.

2020. jún. 21. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:

A kérdés alapján rákerestem, és az egyik kalkulátor szerint én a 173 centimmel és a 63 kilómmal túlsúlyosnak számítok... Biztos így van, ha ő mondja. :D

Egyébként szerintem nem gond ez a kritérium. Azért azt túlzásnak érzem, hogy szerinted ez igényesség és önzőség kérdése, mert sok esetben nem így van. Nem kell mellé az "ideológia", neked nem tetszik a túlsúlyos alkat és kész.

2020. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

AaBMI index is csak irányadó! Más kérdés ha valakin van izom bőven mert sportol, széles a medencecsontja, nagy a cicije. Ezek mind tömeget képviselnek.


De legtöbb nő nem ezek miatt lépi át a 25-26-ot...

2020. jún. 22. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!