Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Első párkapcsolatnak max hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első párkapcsolatnak max hány éves korig "kell" összejönnie?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem korhoz kötött annyira. De azért szerintem erre is megvan a megfelelő kor. Mert egy idő után a tapasztalat hiánya gond lehet, meg elmegy az ember önbizalma.

Nagyon azt érzem hogy én el vagyok késve, 24 leszek.


2020. jún. 21. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Attól függ. Nekem 24 évesen biztosan nem kellene egy olyan ember, aki nem járta végig azt az utat, amit én elkezdtem 5 évvel ezelőtt legalább. De biztos vannak tapasztalatlanok, szüzek, akik hasonlóbbak hozzád és még nem voltak úgy igazán senkivel vagy nem éltek együtt senkivel, csak ugye ez a korral csökken
2020. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Ez ennél bonyolultabb. Nekem szükségem volt azokra a tapasztalatokra, amiken keresztül mentem, hogy most már kb a férjem keresem (volt hosszú párkapcsolatom, szexkapcsolatom, kérték meg a kezem, éltem együtt a párommal, voltak pocsék randijaim, átéltem milyen a jó szex, milyen a jó randi). Tudom mire van szükségem, mi az amit el tudok fogadni, tolerálni és mi az, ami nem fér bele nálam.

De mindenki máskor jut el ugyanoda. Van aki alapból tudja, van akinek tapasztalnia kell, mint nekem is.


Mindenki a saját ütemében halad. Aki ezt nem tudja elfogadni az nem neked való. Csak arra figyelj, hogy ne záródj be, foglalkozz, fejleszd magad, közben ismerkedj, de ne görcsölj rá.


23N

2020. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Popcornt bekészítettem és elhelyezkedtem a kényelmes fotelomban.
2020. jún. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem törvényszerű, én vágytam rá elég fiatalon.
2020. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
98%

Nekem pont ilyen idős koromban jött össze az első.

A korábbi években úgy álltam hozzá, hogy valószínűleg össze fog az jönni, ezért igyekeztem nem elhanyagolni az emberi készségeket, beleélni magamat a párkapcsolatban élők helyzetébe, örömeibe, problémáiba, tanulni a tapasztalataikból. Az 1-es által is leírtak miatt nem reklámoztam, hogy még nem volt párkapcsolatom, aztán amikor az első barátnőmnek egy-két hónap után elmondtam, hogy ő az első, azt hitte, kamuzok.

Szóval a tapasztalatok egy része pótolható (megúszható) a készségeiddel és a mások hibájából való tanulással. Ha persze az elmúlt 23 évben mást se csináltál a gépezésen kívül, akkor rázósabb út lesz.

2020. jún. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehány éves korig nem kell összejönnie, mert ez nem kell dolog. Ilyen hozzáállással vannak azok is akik szerint kell a gyerek és miután meglett magasról sz@rnak szegény fejére és felnő mint egy fű.


Ha akarsz kapcsolatot akkor keress, alakíts ki, ha meg jó neked egyedül akkor élj egyedül. Senkinek semmi köze hozzá. Ha meg valaki elítél, leszól amiatt mert nem volt még, azt küld el a * *** anyjába!

2020. jún. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!