Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez tényleg igy van szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg igy van szerintetek?

Figyelt kérdés
Nekem rengeteg nő ismerősöm mondta, hogy sokkal könnyebb, mint csajozni. Olyan nő ismerősöm pedig nincs, aki ne tudna úgy elmenni buliba, hogy ne próbálkoznának be. De egy csomó férfi ismerősöm van, akinél még sosem próbálkoztak.
2020. jún. 20. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Én erre csak annyit tudok mondani hogy tegnap este szerettem volna bepróbálkozni a pasinál aki tetszik, de nem mertem mert megijedtem:D

Vonj le konklúziót.

2020. jún. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Hűha, mivel még mindig egy nőhöz mennek oda a férfiak és nem fordítva. Kapise? Ritka az, mikor egy nő kezdeményez egy férfinál.

Én pl. személy szerint nem is tekintem azt a hímneműt férfinak, akinek nincs bátorsága kezdeményezni egy nőnél.

2020. jún. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Igen.
2020. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Ebben mi a meglepő? Csak olyannal tudok ismerkedni, aki kezdeményez nálam. Én nem akarok sem rámenősnek, sem könnyen kaphatónak tűnni. De ettől még ritkán jön oda olyan, akin nekem bejön, úgyhogy sakk-matt.
2020. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
A férfiaknak kellene udvarolni a nőknek. De ha az adott férfinak, aki nekem bejön, nem kezd el udvarolni, akkor sem megyek oda hozzá, viszont minden női praktikát bevetek, hogy megszólítson. :)
2020. jún. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondom én hogy áldás nőnek születni,szájukba repül a sült galamb..
2020. jún. 21. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!