Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a nők?

Figyelt kérdés
A nők rendes férfiról álmodoznak, aztán a legszemetebbnél kötnek ki. A nőket nem lehet megérteni.Régebben egy csaj írt nekem levelet(egy évvel korábban kikosarazott, mert még tapasztalatlan voltam ,bár tetszettem neki). A levélben az állt, hogy csak engem fog szeretni bla bla bla. Rá 3 hétre meg összejött egy olyan sráccal aki megpofozta. Azóta nem is próbálom megérteni a nőket.
2020. jún. 19. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Általánosíts nyugodtan egy nő alapján. Én biztosan nem lennék olyannal, aki megüt, ilyen elő sem fordult soha, pedig nem vagyok már mai csirke. Olyan vicces, amikor valakit eleve csak a sérültek vonzanak a másik nemből, aztán ez alapján egy egész nemre kiállítanak egy kórképet.
2020. jún. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
78%
Az értelmes, rendes nők rendes hapsira vágynak, a többiek meg hülyék, azok akarnak vadbarmokat ezen mit nem lehet felfogni? :D
2020. jún. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Ilyenkor miért nem azt írod, miért ilyen EZ a nő? Ezekkel az általánosításokkal csak a saját életedet keseríted, és sajnos nem vagy vele egyedül.
2020. jún. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Legyél te is dominánsabb és lesz csajod.
2020. jún. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

A nők nem ilyenek, illetve nem mindegyik olyan, amilyennel Te találkoztál. Azért van az ismerkedési időszak, hogy ismerkedj velük. Aki nem tetszik (akinek nem tetszel), azzal ne folytasd, hanem baráti alapon váljatok szét.

Ffi.

2020. jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

Sok nö önbizalomhiànyos, ezert tudatalatt is ugy erzik nekik erös karakàn ffi valo aki "leuralja",mert attol ffi.

Tudatalatt is ez tetszik nekik es bevonzzàk. A nöi nem a gyengébb nem amugy is. Ritkàbb a dominansabb hatarozottabb, egészséges önbecsülésü nö, aki sokmindent nem enged meg es sokmindent nem tehetnek meg vele, de itt is hànyan sirnak hogy csak kihasznàltàk öket es repdesnek a pasik viragrol viragra meg otthagynak csalàdokat is.

2020. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
*habàr mondjuk egészséges önbecsülésü nö meg könnyebben kirakja a szüröd ha vmi nem tetszik neki mint egy önbiz.hiànyos gyengébb.
2020. jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Pl. azért nem jönnek össze veled a nők, mert gondolom hamar rájönnek, hogy mennyire buta vagy. Ez a kérdés is azt mutatja, melyben általánosítasz. Én 37 éves vagyok, de még soha nem ütött meg férfi. És boldog párkapcsolatban élek.
2020. jún. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%
Mert akármennyire is titkolják, alapvetően ez jön be nekik. Majd 3-4 szakítás és idióta után, 30 éves korukra rájönnek hogy a dolgozni járó, rendes életvitelt folytató pistike jobb választás.
2020. jún. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Sunshinedoll ***** válasza:
72%

Szerinted azért jött össze vele, mert megpofozta?

Az esetleg meg sem fordult a fejedben, hogy a bántalmazó férfiak nem az első perctől ilyenek? Pontosan jól tudják, hogy kell embereket manipulálni. Nőket és barátokat egyaránt.

2020. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!