Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire gáz, ha pl egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha pl egy pasi és egy nő egy helyen dolgoznak, jól elvannak, egész nap beszélgetnek, majd a pasi moziba hívja a nőt. Aztán kijönnek, csöng a nő telefonja és a pasija várja. Erre nő mondja, gyere (aki elhívta) bemutatlak neki. Ez gáz?

Figyelt kérdés
Rosszul esik a pasinak ez, aki elhívta moziba? Miért akarnak a pasik többet? Holott csak egy szimpla mozi volt, kellemes baráti este.
2020. jún. 16. 22:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, ki fizette a mozijegyeket. Mindenki a sajátját?
2020. jún. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Aha, felesbe.
2020. jún. 20. 10:55
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem így nem gáz. Feltételezem, hogy "jeleket" sem küldtél neki. Mondjuk én is voltam (mint férfi) hasonló helyzetben, én is naiv voltam.
2020. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!