Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van valami baj, ha senki se tetszik?

Figyelt kérdés
44 éves férfi vagyok, regisztráltam egy társkeresőre. Keresőben beállítottam pár szűkítést, kor súly, stb, és kiadott kb 200 szóba jöhető nőt. És egyik sem tetszik. Hangsúlyozom, hogy nincsenek extrém elvárásaim! Voltak barátnőim, feleségem is, teljesen átlagosak voltak, de tetszettek. Tényleg senkit nem akarok megbántani, de egyetlen nőre sem tudom azt mondani, hogy hú, na igen, ő kimondottan megfogott. Más is járt már így, vagy csak én vagyok ilyen ufó?

#társkereső #senkisemtetszik
2020. jún. 16. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi az ami nem tetszett bennük?

Amúgy nem biztos hogy veled van a baj, mindenkinek megvan a lehetősége a válogatásra

2020. jún. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nehéz megfogalmazni, hogy mi nem tetszik. Az ember tudja, érzi, ha tetszik neki valaki. Az egyik nőnek pufi a feje, a másik butának látszik, a harmadiknak óborzalom a frizurája, többen rosszabbul néznek ki, mint a saját édesanyám, stb. Egy szikra vágyat sem érzek, hogy bármelyikkel randizzak. Majdnem olyan, mintha a férfiakat nézegetném, pedig 100% hetero vagyok.
2020. jún. 16. 22:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár én fiatalabb vagyok (24), és nyilván a korosztályomban keresek társat, én is kevesekre tudok "igent mondani" a képek alapján.

Nálam ez azért van, mert egy kép egyáltalán nem tud megfogni, nálam a személyes találkozó a döntő. Lehet, hogy több nőnek kéne esélyt adnod

2020. jún. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem állsz még készen az ismerkedésre, talán még valamelyik exed szereted, punktum ezen nincs mit agyalni és másokban keresni a hibát, hogy ilyen fejü meg olyan fejü.
2020. jún. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy vagyok nőként. Társkeresőn sem vagyok fent, de akik férfiak az utamba keveredtek akár munka, akár szabadidős tevékenység során, nem tudtam azt mondani, hogy valamelyik megfogott volna és itt most nem arra kell gondolni, hogy a szabályos, szép arcot keresem, hanem azt a kisugárzást, aki kiváltja belőlem a vonzalmat.

Szerintem nincs baj veled (legalább szelektálsz és nem jó akárki) maximum több időbe telik mire megtalálod azt, akire vágysz.

2020. jún. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat igen ezert azoktak feladni hamar.

En huszoneves lanykent is ezt ereztem mert hiaba volt nem csunya, de kevés volt szimpi kedves arcu, vagy a stílusa nem jott be. Szerintem ez alap tarskeresos erzes mert teljesen random embereket ajanl es kozos dolgok alapjan nem lehetett keresni.


Amugy meg a 200 jelolt eleg keves, talan valami nem ismert tarskereso, vagy videken keresel, vagy ez az a korosztaly ahol mindenki még házas

2020. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az a típus vagy aki akkor kezd el vonzódni akár az átlagos nőhöz is amikor már valamennyire ismeri.

Lehet, hogy nem egy kép alapján működik ez neked és ezzel sokan vannak így. Senki nem tud egy fotó alapján megfogni, mert még nem láttad a kisugárzását, a beszédét, a mozgását stb.

2020. jún. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Háát, nekem tinderen kb a nők 15%-a jön be, mivel nem szeretem az instagram lányokat. Rendes társkeresőkön ez valahol 25% körül lehet. Azért az hogy senki se jön be az elég fura.
2020. jún. 17. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!