Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet manapság ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság ismerkedni 25 - 30evesen?

Figyelt kérdés
Barátokkal szinte alig találkozom, nincs nagyon idejük egyiknek se, munka stb..de akkor hol lehet,?net unalmas. Meg nehéz kifogni.
2020. jún. 15. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Erre én is kíváncsi lennék. Szerintem én jó barát vagyok, valamiért mégsem szeretnek az emberek. Egy pár visszajelzésből állítólag nagyon ragaszkodom a barátaimhoz, és ez nem jó. De ha nem keresem őket, akkor is ugyanúgy le vagyok szarva. 27 évesen még sosem tudtam igaz barátokat találni. :(
2020. jún. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nehéz találni ebben a kamu világban igaz barátokat ez tény.
2020. jún. 15. 13:56
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos a mai rohanó világ nem kedvez sok mindennek, pl. a barátkozásnak és a társkeresésnek sem. Én is sokat küzdöttem azzal, hogy hiába próbáltam barátkozni, törődni másokkal, rólam mégis mindenki elfelejtkezett, és azt vettem észre, hogy csak én próbálom fenntartani az emberi kapcsolataimat. Azt tudnám tanácsolni, hogy ha van a környékeden valami program, akkor keresgélj ott, esetleg próbálj valamilyen hobbit találni, keress valamilyen közösséget, ahol nagyjából állandó a társaság. Ismerkedhetsz esetleg a munkahelyeden, vagy ha utaznod kell munkába/-ból, akkor utazás közben. Vagy amit másoktól hallottam, pl. belépnek különböző facebookos csoportokba, és ott próbálnak beszélgetni, ismerkedni.
2020. jún. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vidéken élek nagyjából semmi program nincs errefele. Meló miatt meg még nincs időm utazgatni. Másik városba hogy valami hobbim legyen
2020. jún. 15. 14:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy munkahelyi kapcsolat is lehet nagyon jó. Ha vannak csapatépítők, akkor még jobbá lehet tenni, de a munkán kívül nem érdemes barátkozni munkatársakkal tapasztalatom szerint.
2020. jún. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem lehetséges
2020. jún. 15. 22:18
 7/7 A kérdező kommentje:
......
2020. jún. 15. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!