Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért nem mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem mondják meg világosan ha nem akarnak veled párkapcsolat céljából max. barátként tovább ismerkedni vagy egyáltalán nem akarnak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Rengetegszer fordult elő, hogy tök jól elbeszélgetünk, találkozunk minden oké aztán nem tűnnek el (tehát nem válnak szét, nem törölnek stb.) hanem nem írnak már annyit, néha maguktól keresnek, ha én írok mindig visszaírnak. Azt hozzá kell tennem, hogy én mindig szoktam jelezni, ha csak haverkodni akar vagy kalandot keres jelezze, mert én komolyat keresek de ha tudom, hogy ő ilyeneket keres a barátságomat fel tudom ajánlani. (Mert ha jól elvagyunk miért ne) Ennek mindig örülnek, hogy ilyen közvetlen vagyok és mondják, hogy de ők is kapcsolatot keresnek... Szóval azt nem értem, hogy ha én nyíltan közlöm, hogy én mit keresek és ha ezzel nem egyezik az ő preferenciájuk, akkor ők csak udvariasságból írnak vissza, keresnek stb.? Miért nem vállalják fel és mondják, hogy bocsi de én nem kapcsolatot keresek vagy nem veled? Főleg ha tudják, hogy ezen nem fogok megsértődni... Tényleg nem értem, valaki férfi segíthetne a logikájukat megérteni.

2020. jún. 13. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Mert a punci jó dolog és azt még megakarják érezni milyen kivűl belül. 😂 26N
2020. jún. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Mert akikről írsz ilyenek, ez meg nem fog változni. Mindig kell egy b-terv és így biztosítják.
2020. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ugyanazért amiért a nők is ezt csinálják.
2020. jún. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De a nők ilyet (legalább is én) nem csinálnak... Itt nem 1 hetes ismerkedésről van szó, hanem többről... Meg egyébként is miért nem tudnak nyíltak lenni, ahogy én vagyok?
2020. jún. 13. 12:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, társkeresőn nem haverokat keresnek meg stb. Minimum dugni akarnak. Ez van.

És ne magadból indulj ki. Nem vagyunk egyformák, erre kár a miérteket keresni. Ha látod, hogy nem érdekled úgy, lelépsz, vagy bevállalod ezt.

2020. jún. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Tinderes ringyótól én sem akarnék semmit. Jól teszik hogy hitegetnek!
2020. jún. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Én se töröltem le senkit, minden nő fent van FB-men. Max 1-2x tiltottak le.


- Tök felesleges letiltani vagy törölni, mert nő úgy is kevésbé kezdeményező, tehát chaten se fog írni. Ha meg igen, akkor lehet kezelni.

- Férfiak alapból nő gyűjtők, még ha monogám is. Csak gondolj bele a háremekbe.

- Jó basztatásnak is, mikor összejön valakivel, kiteszi FB-re és megjelik nála is, hogy kapcsolarban.

- Nő, akivel partnerkapcsolat kizárva, amúgy sima barátság lehet. Ilyen velem fordítva volt. Nő utasított el, majd hónapokon át beszéltünk, még szexről is.

2020. jún. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!