Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak ! Ti szeretitek,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ! Ti szeretitek,ha egy nő is ír nektek?

Figyelt kérdés
2020. jún. 13. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem, azt szeretjük ha magasról tesz a fejünkre
2020. jún. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Jaja, nekem is tök vonzó ha szarnak rám... istenem.
2020. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én találkozni szeretek, ha érdekel a másik, nem írkálni, mint egy tini.
2020. jún. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, nagyon.
2020. jún. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Jó lenne, de mindig egyirányú a dolog sajnos, én írok regényt vagy frappáns rövid montatot, a nő meg válaszol, hogy igen-nem, de-persze, talán, lehet, de nem krédez soha vissza. Ennyire telik tőlük sajnos.
2020. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, egy jó ha egy nő is kezdeményez.
2020. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindekép jó. Néha várasztó mindig beszédtémát kezdeményezni. Mesélhetne néha, hogy milyen hülyeséget hallot vagy éppen mit gondol csak úgy.

Érdeklődés, beszélgetés nem igénylése érzést nyújt, ha nem kezd beszélgetést.

2020. jún. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 VincentLaw ***** válasza:

A kérdés arra utal, hogy ha a nő is kezdeményez? Mert arra a válasz, hogy attól függ. Átlagos/szép lányoktól szívesen veszem, pontosabban csak venném, mert nem igen szorulnak rá, hogy kezdeményezzenek, így nem igen szokták tenni. Aki írni szokott, azoktól annyira nem szívesen veszem, mert vagy 3 szor akkorák mint én.


Ha a kérdés arra utal, hogy kommunikációban szeretjük e, akkor az a válasz, hogy ez milyen kérdés is? :D Ha valakivel beszélgetégetek, az azért elég pozitív, ha válaszol is az illető.

2020. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ilyen a mesékben van
2020. jún. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Számomra alap elvárás, hogy a nő is keresse a társaságom. A kezdeményezést nem várom el, de ha látom, hogy egyoldalú a kapcsolat, akkor általában hagyom a fenébe az egészet.
2020. jún. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!