Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnám elfelejteni..? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni..? Vagy majd idővel jobb lesz?

Figyelt kérdés
Van párja, és barátok vagyunk, nem akaron bonyolitani, illetve kellemetlen helyzetbe hozni, de én szenvedek, valami tanácsm

2020. jún. 12. 19:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Távolságtartas. Közösségi oldalakról törölni, fizikailag messzire elkerulni, nem beszélni vele. Nem kell barátkozni vele. Keress valami elfoglatsagot magadnak és ha eszedbe jut, akkor célszerű elterelni róla a figyelmed. Ez kB olyan, mint amikor ragcsalsz egy falatot, de nem nyeled le.


A többit meg az idő megoldja(tényleg, nem bullshit duma ez).

2020. jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
És ha rákérdez h miért kerülöm mostanában.., mit mondjak neki? Köszi am
2020. jún. 12. 20:03
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell indokolni. Mondj annyit, hogy csak.
2020. jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
45%

Hülyeség meg se próbálni. Egész életedben kísérteni fog, hogy mi lett volna, ha...

Beszélj vele, aztán hagy döntsön ő. Ha nem téged választ, valóban a legjobb döntés mindenhonnan törölni. Tiltsd le Fb-on is, ne tudjatok egymás után nyúlni, mert akkor nem fogjátok tudni meggyászolni és lezárni soha.

2020. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%
Keress egy másik nőt, basszus.
2020. jún. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
16%

Ha kíváncsi, miért kerülöd, akkor csak érdekled még . Miért

Mentetek szét?

2020. jún. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

nem egyértelmű a kérdésedből, hogy ez viszonzatlan vonzalom, vagy végetért kapcsolat. mert NAGYON nem mindegy.


ha te vonzódsz és ő nem is tudja, akkor jobb kezdeményezni, bevallani, megpróbálni. bonyolítja a helyzetet, hogy neki van párja, de tisztább, mint köntörfalazni. ha esetleg amúgy is bizonytalan/boldogtalan abban a kapcsolatban, akkor lehet, hogy pont ez a lökés hiányzik és boldogok lehettek.

persze valószínű, hogy kikosaraz és marad a párjával és jól is van ez így. viszont legalább te biztos lehetsz benne, hogy nemet mond és nem kell életed végéig találgatnod, hogy vajon mit mondott volna. neked is fontos ez a válasz és neki is elmondja, hogy miért nem fogod keresni ezentúl.


ha már volt kapcsolat, de végetért, vagy kezdeményeztél, de ő nem akart többet, akkor engedd el és lépj tovább, ne foglalkozz vele! akár be is jelentheted neki, vagy ha megkérdezi, akkor mondd meg, hogy neked könnyebb elfogadni, ha nem tartjátok tovább a kapcsolatot. nem beszéltek és nem látod a közösségi oldalakon sem az állapot változásait, posztjait, stb. jobb, ha letiltod, akkor véletlenül se fogod látni.

legyél minél aktívabb sportban, munkában, hobbiban, ismerkedj másokkal. eleinte nehéz lesz, de aztán elmúlik és majd jön valaki más, aki miatt sokkal könnyebb lesz túltenni magad rajta.


ajánlom az 500 nap nyár című filmet. nem egy világraszóló alkotás, de a szakítások természetét elég jól bemutatja.

2020. jún. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
22%
Béna vagy! Mást az sem akadályoz hogy ha házas a másik fél. A szerencsétlenek keresnek mindig kifogásokat!
2020. jún. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, te tisztességes vagy, és van lelkiismereted. Képzeld magad a barátnője/barátja helyébe, hogy szerencsétlen lány/fiú min mehet majd keresztül, ha egy harmadik fél szét akarna titeket választani.


Ne foglalkozz a rosszindulatú 8-assal, őt mások boldogtalansága nem érdekli. Neki nem számít mások szomorúsága, boldogtalansága, szenvedése...


De szerencsénkre mindenki megkapja az élettől, amit érdemel! :)

Ne félj, el fogod felejteni. (Kb. fél év)

Addig is szebbnél szebb lányok/helyesebbnél helyesebb fiúk vannak.

Ne kérdezd meg, hogy tetszel-e neki, mert ha elutasít, akkor soha nem tudod kiverni a fejedből. (Ez biztos)

Saját tapasztalat: sokkal jobb, ha nem utasítanak el, különben magunkat okoljuk

Ha meg nem kérdezed meg/okozol csalódást magadnak, akkor max megmarad a jó emléked róla

2020. júl. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Én egy éve vagyok ebben a helyzetben. Csak neki most lett barátja. Előtte nekem meg azt mondta hogy nem akar kapcsolatot... Én az életemet adtam volna érte. Ő pedig már több mint fél éve nem is hajlandó keresni vagy beszélni velem. Szeptemberben kezdem a pszichológust emiatt.... Csak ennyire mentem tönkre
2020. aug. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!